Zdravje /zdravje/prehrana
9075 ogledov

Podhranjenost: Nekako prišli do telefonskih številk bolnikov, ki jim prodajajo "živega hudiča"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:30 28.november 2018.

    Kaj pa mediji ? TV kanali nas vsakodnevno posiljujejo z dodatki za zdravo življenje ,kremice in ostala navlaka so pravi magnet za kandidata ,ki mora čakati v čakalni vrsti leto ali več . To je problem SLOVENIJE draga moja državna birokracija .

  • jakec1575 15:56 27.november 2018.

    edino, kar v resnici deluje je, da zmanjšamo vnos kalorij glede na potrebe zivljenjskega obdobja. Z leti je v hrani več skritih mascob in sladkorjev. obroke zmanjsati na 2 do3 maksimalno in vsak dan imeti vsaj 10-12 premora pred naslednjim ...prikaži več hranjenjem. najlazje ponoci. tako smo se hranili ze par tisoc let. debelost bolezen?? a se heca? če so hormonske tezave ja, scitnica ali kaj podobnega. sicer 100% vsak zmore. Samo nekdo ga mora voditi prvih par dni. debelost je res bolezen zgolj psihicno.

    • Avatar praufo
      praufo 16:38 27.november 2018.

      če že omenjaš kako smo se hranili tisoče let, si pozabil napisat, da niso predniki konzumirali procesirane (uničene) hrane, ki je v narvani ni bilo, pa tudi zemlja še ni bila tako iztrošena in zastrupljena, pa problem niso maščobe, pač ...prikaži več pa OH in kar je najhuje, sladkor v vseh možnih oblikah

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:21 28.november 2018.

      Točno tako praufo. Vsak dan OHje (kruh, testenine, krompir, buče, riž...) pri vsem tem bomardiranju z OHji, ki se pretvorijo v sladkor, si človek niti ne poželi več sadja. In to o neozdravljivosti bi oni dohtarci jst eno zaušnico dala. ...prikaži več. Moj mož je mel 165/95 tlaka. Prešel je na prehrano bogato z neprocesiranimi maščobami in česnom. Zdaj ga ima že več let v povprečju 125/83. Shujšal je, čeprav to ni bil njegov direkten namen. Seveda je dokaj hitro tut nehal s tableti proti pritisku, ki uniči ledv

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:22 28.november 2018.

      ledvice in tudi srce.

  • christin 16:42 27.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprecje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to pocne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam lastnik. obišcite --------->>>>>>> www.WebJob33.Com

  • Avatar praufo
    praufo 16:40 27.november 2018.

    hrana je potrošno blago in ne splača se vzeti čas in pojesti "v miru", ne splača se pa tudi kupiti ali pridelati kaj boljšega in vrednega, ker ... če kaj fali se gre k dohtarju ali pa še bolje po ...prikaži več prehranske dodatke, no zato se pa najde denar

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.