Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
5064 ogledov

Podivjajmo vrtove, Slovenija

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Isela_Hodges 11:20 07.julij 2021.

    Google plačuje dobro plačo od doma od 4500 do 6000 dolarjev na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ..... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Ana_Jenkins 13:57 19.julij 2021.

    V zadnjih 4 tednih sem prejel 27346 EUR od dela s krajšim delovnim časom od doma. To službo sem dobil pred dvema mesecema in v prvem mesecu sem brez spletnih izkušenj prejel 20569 EUR. ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • rd2dmk2 15:07 06.julij 2021.

    politiki v svojem govoru še omenijo ekologijo in varovanje okolja in podobne zadeve. povprečen zemljan pa mu dol visi. dokler ne bo mastno plačan, mu je mar samo njegova polna rit in se ne bo odpovedal ničemur. čist nič. povejte ...prikaži večjte enmu turistu, ki sredi največje narave, vel dan kurbla svoj avtodom, zato da gleda najbolj priljubljeno tv oddajo in to pri polni klimi. pa za razmislek, obstaja člen ki prepoveduje in tudi kaznuje to početje so 80€. samo to poberemo, pa ne rabimo nobenga davka.

  • puys 19:12 04.julij 2021.

    No pa mam še en izgovor, da kosim travnik ob vikendu samo enkrat letno. Do julija sicer dozori in osemeni večina trav in cvetic, zato bi lahko kosil vsaj 2x. Problem so tudi invazivna akacija in robidovje, ki se razraste ...prikaži več v mescu dni, če ne kosiš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.