Šport
24769 ogledov

Pogačarju očitajo sumljiv vbod, tako odgovarja Slovenec

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 17:21 16.september 2020.

    Če bi bili v ospredju francozi,ne bi bilo nikakršnega probleme,čeprav bi imeli zluknjane cele roke,tako pa si luzerji dajejo duška in hladijo svoje frustracije s takšnimi fotkami.....

    • oneh 19:23 16.september 2020.

      No ja-tako kot pri nas pri nas, ko kradejo levaki ali pošteno delajo normalni. RTV, POP TV, Žrtnal24, Mladina.... molčijo o krajah levakov in si znova in znova izmišljajo zgodbe o normalnih. Je pa razlika- Francozi navijajo za svoje, naši ...prikaži veči mediji pa ne za naše.

    • janez60 19:50 16.september 2020.

      oneh ti si dopingiran z firerjem-komunajzlom, diplomantom dolančeve partijske fakultete.

  • mizimazi 17:38 16.september 2020.

    Pes naj lize jajca vsem dvomljivcem... SLOVENIJA POKORILA KOLESARSKI SVET..

  • munja 08:34 17.september 2020.

    Kdor ne zna prenesti porazov, se poslužuje zelo nizkih udarcev. To vedno bilo in bo. Fanca zdržita še malo, mi smo z vami.

  • Friderik1950 11:01 17.september 2020.

    Upam, da fanta pazita, kaj zaužijeta in kaj ... Sicer pa je že pred leti Vogrinec povedal, da s solato, restanim krompirjem in šniclom ni vrhunskih rezultatov.

  • gefoxo5904 19:39 16.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.