Strela? Saj niso tam od včeraj, najbrž je že kdaj udarila, takšni trdoživi ljudje se namreč znajo varovati. Kaj pa sončna elektrarna? Morda pa so bili napoti kakemu 'vetrnemu parku'?
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Strela? Saj niso tam od včeraj, najbrž je že kdaj udarila, takšni trdoživi ljudje se namreč znajo varovati. Kaj pa sončna elektrarna? Morda pa so bili napoti kakemu 'vetrnemu parku'?