Slovenija
6618 ogledov

Policija preklicala iskanje 21-letnice

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Emily_Warlow 12:42 18.avgust 2018.

    Moja zadnja plača je bila 5300 evrov za 10 ur na teden na spletu...... Prijateljica moje sestre ima v povprečju 22.000 evrov že več mesecev in dela približno 30 ur na teden...... Ne morem verjeti, kako enostavno je bilo, ko ...prikaži več sem poskusil..... Potencial pri tem je neskončen..... To je tisto, kar p0čnem . ........ ➥➥➥➥➥ www.Internet43.Com

  • Avatar Leon
    Leon 10:16 18.avgust 2018.

    To o izgubljenih v državi z 2 milijona prebivalcev in 8000 policajev je pa res bizarnost . Policija prosi za pomoč ob nesrečah , ropih, krajah ,prevarah.............ma dajte policajem izklopit internet in naj gredo na ulice !

    • janez60 13:03 18.avgust 2018.

      Pa tebi tudi, da ne boš bluzil kar v tri dni samo da si omenjen.

    • Avatar Leon
      Leon 13:08 18.avgust 2018.

      @janez60 .........za policija se že prestar ,za neumnosti pa nikakor ! Poglej Rupla in njegovo biserno kolekcijo iz akademske sfere .

    • janez60 14:52 18.avgust 2018.

      Leonček - ker si menda rosno mlad - če sem za neumnosti dovolj star, pa sem tako nor da ne vem kaj ti v svoji mladostniškem bluzenju vlačiš nekega Rupla, verjetno iz razloga ki sem ga že omenil, vzbujanje pozornosti ...prikaži veči z abotnim pisanjem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.