Bravo,še en članek baziran na podlagi zahodne laži!!!
Morali bi narediti dvonadstropnega, bi se zelo splačalo ob tej specialni operaciji pobijanja Rusov ;-)
Vprašanje je, če proizvodnja dohiteva povpraševanje.....
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Bravo,še en članek baziran na podlagi zahodne laži!!!
Morali bi narediti dvonadstropnega, bi se zelo splačalo ob tej specialni operaciji pobijanja Rusov ;-)
Vprašanje je, če proizvodnja dohiteva povpraševanje.....