Slovenija
113 ogledov

Pogrešajo mladoletnega tujca

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maneken 18:40 29.februar 2016.

    "Pogrešajo mladoletnega tujca"komu se ob vsem tem neredu lahko sanja kdo je polnoleten in kdo je mladoleten. Pa niso neumni tile migranti, nasprotno, že s tem, da so izkoristili to zmedo evropskih glav, so pokazali, da so pametnejši od njih.

  • Avatar olor
    olor 19:47 29.februar 2016.

    S tem folkom bo še pizdarija. To vsi vemo le naši veljaki s Cerarjem na čelu tega ne. Bili bi radi do Evrope humanitarni, ampak žalostno je, to da na naš račun. To begunska kriza ga bo stala vilitev ali ...prikaži več si bo pa zaslužil prečasne volitve. Ne maram Gorenaka in njegovih, a tu ga pa močno podpiram. Pogrešal sem jih na shodu proti beguncem v Lj.

  • Avatar praufo
    praufo 23:50 29.februar 2016.

    in kaj zdaj, iskalna akcija, hmm ... spet strošek

  • sprehajalec 18:27 29.februar 2016.

    "se v četrtek ni vrnil v center, o čemer so pristojni obvestili policijo. "Ha, ha, socialna služba je zatajila. Zahtevamo odstop Ministrice za Socialo, Anje Kopač Mrak, ker ni opravila svojega dela.

  • Plavi-mil 19:41 29.februar 2016.

    Koliko pa je star ta mladoletnik, 20 ali več let?

  • primoz.g 21:10 29.februar 2016.

    On je že v obljubljeni deželi germaniji, in naj tam tudi ostane, čim več teh otrok mu bo sledilo bolje bo za nas.

  • malonaokoli 21:19 29.februar 2016.

    strinjam se, da pomagamo otrokom in ženskam, toda za vse tiste nad 18 let, bi jaz vse nagnal nazaj, da branijo svoj dom in demokracijo. Da se tukaj sprehajajo prosto mladi moški brez dela je totalno nesprejemljivo, ker kar kliče ...prikaži več po problemih.Mi naj kupujemo orožje in naše fante pošiljamo z Natom da osvobodijo njihovo ozemlje, pa kaj je z vami ?

  • sprehajalec 22:02 29.februar 2016.

    Tudi Cerar to ve, gre za pritisk Nemčije, da nam bo vračala "neustrezne". Afganistance, Maročane, Čerkeze, Čečene. Skratka nacije zgodovinsko znane po miroljubni kulturi.

  • vladek 06:56 01.marec 2016.

    prvo ga poiščite pri Cmerarju ali pri ZL sigurno je tam

  • Zmago 07:23 01.marec 2016.

    Da jih v Soboto niso imeli v prvih vrstah??

  • malonaokoli 07:50 01.marec 2016.

    vas vprašam, zakaj zlorabljajo našo solidarnost in pomoč...in politiki pričakujete od mene, da tem ljudem verjamem, da res potebujejo našo pomoč ? kdo koga sedaj zajebava ?

  • mph 21:43 29.februar 2016.

    Kar so silom prilik začeli v tujini prakticirat, bi morali vse te silne "mladoletnike" forenzično pregledat na realno starost, kajti za večino se je izkazalo, da so namesto 12 ali 15 let imeli čez 20, izgledali pa so še kot, ...prikaži več da imajo vsaj 5 zraven, pa vseeno nobenemu od norcev ni padlo na pamet, da bi malo preveril. Očitno zadošča, da se kdorkoli proglasi za mladoletnika in postane nenadoma mladoletnik.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.