Slovenija
213 ogledov

Pohvaljen, ker je dijaku, ki je v testu popravil napako, dal dodatno točko

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mymind 09:38 08.junij 2015.

    Lepo. Žal pa je pri nas vse premalo učiteljev, ki iščejo znanje in ne samo neznanje.

  • Platina 09:03 09.junij 2015.

    :-)

  • Platina 22:35 08.junij 2015.

    Dobro, g. Ivo, inšpekcija je res zadnja stopnja, ampak to pri nas ne bi šlo skozi. Sem prepričana, da bi imela sitnosti s starši, ki se ne bi strinjali, da je nekdo dobil višjo oceno , njihov otrok pa ne. ...prikaži več in bi se sigurno morala zagovarjati. takšno je pač moje mnenje.

  • Ivo 23:26 08.junij 2015.

    Kar pogumno opravljajte svoje delo, ki je v naši državi bolj poslanstvo, pa brez strahu pred starši in inšpekcijo. Na koncu je vedno tako, da dober učitelj dela po svojem notranjem občutku in se redko zmoti.

  • Dixon 12:10 09.junij 2015.

    To pa drži kot pribito!Mislim, da bi lahko sistem tudi malo prilagodili, da bi se otroci bolj potrudili in bili samoiniciativni. Da bi bolj vzpodbujali projektne naloge po lastni izbiri, jim dali več svobode...

  • Ivo 22:05 08.junij 2015.

    Ah dajte ga no lomit... Kdo je pa vas tako prestrašil. Mi kličemo in pišemo na vse možne naslove, pa ni inšpekcije od nikoder. Poglejte dogajanje v državi, kakšen naslednji dan neki, če sploh pridejo bo šok. Delam v zasebni ...prikaži več šoli in v naši branži lahko že dolgooo dela kdorkoli karkoli hoče pa nič. Nikogar nikjer, ko pa pridejo pa ali niso pristojni ali pa ne dojemajo problema.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:35 08.junij 2015.

    Politiki bi se lahko ogromno pozitivnega za Slovenijo naučil če bi na isti način sprejemal svoje napake na katere bi jih opozorili drugi izven njihovih krogov...tako pa ko jih nekdo popravi pa da ni iz njihove stranke takoj zanikajo svojo ...prikaži več napako čist avtomatsko....Povsod je prov da pač sprejmeš kritiko in se skušaš izboljšat.

  • Platina 16:35 08.junij 2015.

    Vsa čast učitelju! bi pa samo nekaj želela dodati. tudi sama sem učiteljica in se trudim imeti pravičen odnos do učencev. ampak če bi jaz kaj takega naredila in bi za povrh še učenec dobil višjo oceno, nekdo drug pa ...prikaži več ne, bi me že naslednji dan čakala inšpekcija, ki bi jo seveda poslali starši. sem imela že kar nekaj čudnih izkušenj, zato si zaradi preveč ambicioznih staršev kaj takega ne bi upala narediti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.