Slovenija
108 ogledov

Pokemon GO: Za in proti

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smejka 23:20 31.julij 2016.

    Vedno so bile igre, a , da je zato treba buljit v telefon....ni OK

  • Pepe007 07:36 01.avgust 2016.

    Ko se govori o strašni škodljivosti neke novotarije, se vedno spomnim, da so pred kakimi sto leti potekale "znanstvene" razprave, kako škodljive za možgane so križanke, ki so se takrat začele obsežneje pojavljati v tisku.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 13:41 07.avgust 2016.

    pretiravanje ni dobro saj po cesti in pločniku se še ubiješ,drgač naj dela kdor kaj hoče se popolnoma strinjam,samo pamet pa logiko v glavo

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 01:09 01.avgust 2016.

    ?Ker je treba "buljit" v telefon ni OK? Zakaj? 1. Kaj je telefon in kaj racunalnik? 2. A injekcija v veno je pa potem OK? Tek po prometni zelezniski progi, vendar ker je brez vseh elektronskih naprav je pa potem ...prikaži več OK? Taksni kot ste vi "smejka" se mi smilijo. Sama ne igram nobenega pokemona, sem pa razvijalka podobnih programov in vidim, da nisem naredila napake ko sem 10 let nazaj sla iz te musli-like konservativne greznice, ki se ji rece Slovenije. Ljudje sploh veste ne kaj je zivljenje in kako kratko je (kar je @aba napisal/a pred mano)

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:21 31.julij 2016.

    Špela Reš ve da svet ni črno-bel; Matej Tušak je pa zgleda en starejši psiholog ki ni imel toliko stika z elektroniko kot kulturo živetja. Ženske so bolj prilagodljive; bolj pripravljene pogledat preko svojega lastnega obstoja in izkustva tud ko ...prikaži večko so starejše; moški pač ne. ( seveda pa imajo moški druge prednosti; vsekakor so si ženske dopolnjujoči po sposobnostih z moškimi in obratno. )

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 00:18 01.avgust 2016.

    "Je prav, da igram Pokemon GO?" Koga boli kurac? Če ti paše daj čim več, če ti ne pač ne. Sam Pokemon GO ne igram, ampak podpiram vse ki ga! Če komu paše pica naj jo je, če komu trava ...prikaži več naj čim več, če komu alko naj čim več v zmernih količinah. Vse ostalo je neko butasto musli-like filozofiranje "joj ne, bla bla ...". Življenje je krajše kot si mislimo. Vsak, ki v svojem prostem času ne počne stvari, ki jih ima rad je idiot.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:21 31.julij 2016.

    " psiholog Matej Tušak" "Špela Reš, psihologinja, "Tle se lepo vid kako eni vidijo samo slabo. Zanimivo mi je to da so vedno obstajale igre; dedek mi je govoril kako so iz lesa; iz škatlic za vžigalice ; ...prikaži več iz raznih domiselnih predmetov imeli ogromno užitkov pri igri v starih starih časih pred elektroniko. Zdej kapitalizem od nas zahteva več časa; in zato se gleda na igranje z veliko bolj previdnimi očmi. Kaže se predvsem na pretiravanja ko gre zadeva predaleč. Ne govori se pa o tem da je želja po igri; čas za igro postal krajši. Kruha in iger. To ljudje rabimo. Seveda nimamo več časa; imamo pa boljše pogoje ostajati dlje časa pokonci zato da zadovoljimo svojo osnovno potrebo po igri. Problem pa je..ker zato manj spimo; to je domino efekt. Ni z željo po igri nič narobe; problem je da kapitalizem trenutno ni ustrezno naravnan. Seveda je treba delat ampak v normalni meri; z normalno zahtevano normo. Špela Reš ve da svet ni črno-bel; Matej Tušak je pa zgleda en star

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.