Slovenija
67 ogledov

Poleg rdečih položnic po novem pričakujte tudi zelene

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bodpametn 21:35 30.april 2017.

    Sicer je tako, Hitler je uporabljal rumeno, vaš ćarpan je pa komaj pri zeleni!

  • bodpametn 22:08 30.april 2017.

    Nje...

  • KOJAK 22:31 30.april 2017.

    Iz katere vasi si pa ti mongoloid?

  • stanekos 22:56 30.april 2017.

    povečini so to prebivalci Potočke zijalke, 24/7 malo pod gasom, rojeni v nesrečnem ljubezenskem razmerju med bratom in sestro. To je naša žlahtna podeželska dsnica.

  • bine.prelesnik 23:16 30.april 2017.

    A, to si se sam sebe opisal ?

  • Avatar praufo
    praufo 11:41 01.maj 2017.

    ampak tukaj je slovenija, kakšen čarpan, ... zdej mi je pa res jasno, a komu ni jaso, da bomo preprosto izginili, oziroma postali neka muzejska vrednost, kajti čefurji so nas preplavljali in nas preplavili v teh 50-60 tih letih, naš ...prikaži več tovariš kardelj je bil navdušen nad tem kako se moramo mešati ... ta jugo ciganska golazen nima meja in se širi kot virus ... ampak tudi za golazen obstaja naravni sovražnik

  • Boris Odreitz 23:26 04.maj 2017.

    šolski primer sovražnega govora , nacionalne nestrpnosti in hujskaštva. To je zelo primitivno!

  • Boris Odreitz 23:27 04.maj 2017.

    kako primitivni so nekateri komentarji.Saj ne morem verjeti !

  • Avatar RudkoG
    RudkoG 18:06 30.april 2017.

    Zanima me, če lahko ljudstvo vse Slovenije ustanovi nekakšno ''Javna straža parkiranja'', v nadalevanju JSP, za parkiranje po celotni sLOVEniji, in začne ukrepati in lepiti svoje nalepke, za barve bi se že dogovorili, ni problem, ugotavljam namreč, čeprav po Ljubljani ...prikaži več ne parkiram, če pa sem že z avtom v Ljubljani, sem v BTC-ju na parkiriščih, kjer je zaenkrat še zastonj parkiranje. Poanta je v tem, da kjer koli po Ljubljani peš malo naokoli ''zijala'' pasel, vsa parkirna mesta so na ''bajagi'', čudno se mi zdi, po občutku namreč, da je tam lastnik nek privatnik, ''mogočnež'', ki je kupil ali kako drugače pridobil ''place'' in veselo pobira parkirnino, za svoje bogatenje .... mejdunej, ali nismo vsi Slovenci lastniki te naše prelepe ''banana'' republike, katero so nam jo raznorazni ''tajkuni'' in njim podobni, razprodali posameznikom, da na njen račun bogatijo, ostali pa na naši skupni lastnini, plačujemo njeno uporabo .....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.