Slovenija
14 ogledov

Poletni hiti za en evro

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tadej Costa 08:23 27.junij 2011.

    Huawei Ideos X5 je zakon.....sam ga uporabljam kakšen mesec in ga ne bi zamenjal

  • Realist 10:39 27.junij 2011.

    Na začetku sem bil jaz zelo skeptičen glede tega telefona, samo sem ga dobil potem za 3 dni na test in telefon se je pokazal kot zelo dober. Imel sem opcijo vzet nokio C7 ali Ideosa X5 in sem se ...prikaži več brez oklevanja odločil za tale Ideos. Ni mi žal, telefon je res super...

  • Dixon 09:23 27.junij 2011.

    Tudi jaz uporabljam tale Ideos X5 in telefon je res zakon. Tole so se pri Tušmobilu dobro spomnili ko so na naše tržišče pripeljali nekaj novega. Telefon nudi čisto vse kar imajo veliki in pametni telefoni. Ne bi zamenjal telefona za nič na svetu :)

  • Titan71 14:15 27.junij 2011.

    Moje mnenje je takšno, da trenutno ni za kupit Nokia telefona, ker so čisto zanič. Tale Ideos X5 je zelo dober telefon, glede na to da je bilo kar nekaj ljudi skeptičnih zaradi porekla, mislim, da so sedaj vsi dvomi ...prikaži več odpravljeni. Telefon se je na testih pokazal kot zelo dober, še več, kot odličen telefon. Potem so tukaj vedno bolj priljubljeni tudi HTC mobilniki, pa recimo še Samasung. Ampak glede na ceno in pa kakovost, je tale izbira Ideosa X5 vrhunska. Na Tušmobilu so se tole zelo dobro spomnili!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.