Slovenija
6264 ogledov

Policija glede Šiškove paravojaške skupine

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • perhan63 18:42 03.september 2018.

    k bi tko hitro ukrepali pr ciganih k majo še več orožja bi bilo fajn

  • Avatar vec
    vec 19:09 03.september 2018.

    tole ve vsa slo policija že kr nekaj dni oz. celo tednov pa Policija ni Ukrepala oz. se ji je zdelo da ni za ukrepat, zdej pa kr neankrat BOOOOOM na vsej medijih dnevnikih kako je to nedopustno ipd. Ko ...prikaži več pa je ANTIFA LEVAŠKA skupina zamaskirana demonstrirala in med njimi je bil vsaj en poslanec Levice seveda, ene par jih je pa od strani spremljalo dogajanje, s posebnimi marela-katanami, pa ni trznil NOBEN

  • bodica 19:14 03.september 2018.

    Policija mora vzpostaviti red v svojih vrstah, saj policisti naredijo več kaznivih dejanj kot povprečni ljudje. Šele potem lahko dela red drugje.

  • Ludvik Miholic 19:58 03.september 2018.

    bravo stajerci cas je prisel tudi v Prekmurju imamo tako vojsko

  • borut08 23:18 03.september 2018.

    Nasa policija nikoli nic ne ve in ne naredi sele po objavi medijev.Sam lahko povem,da scitijo lopove saj ko sem nekega lopova samo grdo pogledu,ki je mimogrede sin bivsega rdecega direktorja in je prisesan na drzvne jasli sem dobil poloznico,ko ...prikaži večo pa sem sam zelev pofati ovadbo na PP.Celje jo pa niso hoteli sprejeti oz.so jo sele po moji pritozbi na MNZ.

    • primc 06:47 04.september 2018.

      Kar se tiče PP Celje...tam je šele leglo kriminala in navez znancev....iz prve roke

    • borut08 12:05 06.september 2018.

      Vsa Slo.policija sciti lopove v poskumunisticni Slo.in terorizira drugace mislece oz.unicijo kar cele druzine,tko se to dela v nasi drzavi.

  • Friderik1950 07:32 04.september 2018.

    Novice (para vojska, Mesec, Kordiš itd.) so lansirane z namenom, da sprejo poštene Slovence (celo vso družino) in prekrijejo tretjepotezna dejanja v ozadju, ki so 'tiha' naseljevanje migrantov oziroma bodočih volilcev.

  • Avatar olor
    olor 07:43 04.september 2018.

    In zakaj nimajo naše zastava? Da nosijo Rusko?

  • Rudman 08:14 04.september 2018.

    Take Akcije bi morale biti povsod ob meji s hrvasko

  • Avatar praufo
    praufo 08:14 04.september 2018.

    ne da bi delal reklamo, ampak požarjevo razmišljanje, zakaj ravno sedaj, je več kot na mestu ... tisti dan ko se je tole snemalo, je presidente špilal fuzbal, sam šiško pa pravi, da se urijo že več kot leto, ... ...prikaži več pristojni vse pač izvejo iz medijev, še dobro da imamo medije in celo facebook, sicer nihče nikoli ne bi nič vedel

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 23:16 03.september 2018.

    A vi to meni resno? Dogodek ni vreden komentarja, ker je čista provokacija, na katero so nažgali vsi, ki imajo 5 minut časa med eno in drugo kavo v javnem uradu. Mene zanimajo izginule milijarde ne pa fake imitacije pušk ...prikaži večk in sekir za cepit drva med enim in drugim pirom, oz med 11. in 12 priom vsaj po vampih sodeč.

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 18:47 03.september 2018.

    Samo še črno ISIS zastavo dvignejo pa so ta pravi ...

  • Rudman 07:45 05.september 2018.

    Vi kateri ste proti Siskotu. Najprej si naselite domov migrante na svoje stroske, potem poskrbite za upokojence, da bodo dostojno lahko ziveli, resite problem brezdomcev, ocistite drzavo kradljivcev in jim poberite vse premozenje itd. Trenutna vlada vam bo pobrala vse ...prikaži več kar se imate in vas prodala tujcem.

  • jakec1575 08:22 04.september 2018.

    Če izvedejo priprave na referendum, izvedejo demokracijo imajo vsaj neko legitimnost, tole pa je frontalni napad na suverenost države brez primere. v 2 urah po objavi bi morali vse poloviti in jim soditi. Če gre tole mimo je država zakljucila.

    • Avatar praufo
      praufo 08:35 04.september 2018.

      a se ti ne zdi, da država ni naredila svojega, če taka urjenja trajajo že več kot eno leto, sicer pa ima vsak pravico do samoobrambe, nikjer ne piše, da se ne smeš tako obleči in v roki držat sekire ...prikaži več in tudi združevanje je svobodno, edino pravo orožje je problem, ampak morajo ga še najti, sicer ni nobenega dokaza

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.