Slovenija
1919 ogledov

Policija išče voznika električnega skiroja

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 08:58 07.april 2024.

    Kdaj bo zakonodaja uredila ta problem ? Zadnje čase so največji norci na cestah ravno e-skiroji, z visokimi hitrostmi, neupoštevanjem predpisov, ogrožanjem ostalih udeležencev v prometu so postali največja nevarnost, država pa ne naredi ničesar. Zakaj se ne uvede registracija, ...prikaži več, tehnični pregled, zavarovanja ter nadzor na cestah ? Razna kolesa s pomožnim motorjem (Tomos flexer, puch itd ) z 25km/h hitrosti morajo biti registrirana, zavarovana in tehnično pregledana, medtem ko e skiroji letijo

    • sandi76 08:59 07.april 2024.

      po cestah tudi sredi Celovške več kot 60km/h pa jih nihče ne preverja !! Ali je državi vseeno, kakšna agresija se dogaja na cestah ??

  • munja 09:04 07.april 2024.

    Očitno je oblasti malo mar za ljudi. Naj se jih čimveč pobije, ker nas je že tako in tako preveč na zemlji.

    • Avatar Garancija
      Garancija 11:02 07.april 2024.

      To delajo že z vodo, zrakom,kurjenjem smeti,in cepljenjem

  • Kmodri_ 12:47 07.april 2024.

    V Ljubljani je glede skirojev divji zahod!

  • Idioti 12:38 07.april 2024.

    Jaz skirašu predlagam , da se čimprej javi na PP kajti gre za hujšo poškodbo , ki jo je policija dolžna razjasniti , To pomeni , da bodo pregledali vse privatne in državne kamere na tvoji poti in da te ...prikaži več bodo našli . Sam takrat boš optožen pa še pobega !

  • Avatar Garancija
    Garancija 11:04 07.april 2024.

    In ga ne bo našla garantiram,ker je to za njih brez veze.Če bi pa ti usekal tega voznika,potem bi bla pa štala,on pa lahko dela kar hoče,idiotizem

    • Avatar Garancija
      Garancija 11:06 07.april 2024.

      Na spehodu obezno s sabo eno krepelce,priporočam pa sprehajalno palico

  • Avatar Leon
    Leon 07:44 07.april 2024.

    Ali bo povečano število nesreč in žrtev premaknilo miselnost vladnih služb za uvedbo zakonodaje o dvokolesnik, katerih je preveč glede na zmogljivosti in varnosti vseh udeležencev v prometu?

  • rd2dmk2 20:27 07.april 2024.

    kolesarji, bodisi e-sliroji, navadna ali električna kolesa so razred zase. kasta preko vseh. ko nam paše po cesti, ko paše po kolsarski, čez prehode zapešče , da bi kdo drug imel prednost NI GOVORA. če se kolasar zaleti v mene, ...prikaži več, mu dajme nasvet sedaj beži kar ti noge dajo, ker te bm stolkel da te noben švicarski urar ne sestavi. in zakaj te bom stolkel, ker sem prepričan da si boš vzel prednost in da boš ignorital vse cetne predpise.

  • Idioti 13:18 08.april 2024.

    Danes se pelje po Blawaisovi motorin z rdečo tablico dostavne službe hrane. Ker je po cestah , ki ima 2 ali več pasov v eno smer prepovedaa promet za kolesarje in take prdekavce , je nastala za njim kolona , ...prikaži več ker je vozil 30 . Ko sem ga lahko prehitel , mu potrobim on se obrne proti meni , ko za balanco črnc ! Pa dobr a so se v tem podjetju sploh informiral ali človek pozna najnujnejše prometne predpise . Mogoče je prišel direkt od levov in ni sam kriv ,če jih ne pozna !!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.