Slovenija
34 ogledov

Policija: Manj težav bi bilo, če bi bilo bolj spluženo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tecumseh_1975 10:36 17.januar 2017.

    bez veze se sploh kaj "buniti". Itak so si popravili pravilnike na tak nivo, da jim s kakšno tožbo nihče ne more niti blizu, kaj šele da bi uspel. No way. In tale mislinjski klanec zagotovo spada med tiste, ki ...prikaži veči se štejejo za prevozne, če gre z verigami. To gre pa itak povsod. Ergo... tudi če nobenega klanca nit ne pogledajo so oni "on the safe side" . Vse ostalo je pa bonus za rajo. Da smo približno mirni, in da kdo koga ne fenta.

  • hudini 22:09 16.januar 2017.

    Včeraj sem bil v Avstriji in cesta je bila skoraj suha ,takoj ko sem prestopil mejo pa je bila cesta poledenela in zelo spolzka ,zanimivo a ne?

  • zdrej 22:24 16.januar 2017.

    Jaz sem se pa peljal čez celo Avstrijo, pa je bila večina AC nesplužene. Zadnji del je bil dokaj čist. Potem pa pri nas tudi kar kopna cesta. Zanimivo a ne.

  • mucek4 08:45 17.januar 2017.

    Tole na Koroškem te dni je res "lapsus", čeprav sem do sedaj osebno imel več težav v Avstriji kot v Sloveniji.

  • Avatar olor
    olor 09:41 17.januar 2017.

    Sicer je pa vsako leto isto ob malo večjem sneženju. Pa je že kdo odgovarjal kdaj???

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 11:37 17.januar 2017.

    Dobro da ni zapadlo meter snega...

  • Avatar Leon
    Leon 10:10 17.januar 2017.

    Kar pomnim je bila do sedaj podana ovadba zoper vzdrževalce cest samo v primeru pred leti na AC ,ko je policijski avto zaradi poledice zletel s ceste . Morda kdo najde na spletu to fotografijo in zapis.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.