Slovenija
30 ogledov

Policija maratonsko v nadzor hitrosti

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 07:54 13.april 2015.

    Predlagam, da smo v četrtek pozorni in vozimo dovolj hitro (torej nekoliko prehitro). Tiste kazni bomo že požrli. Glede na izkušnje z drugih področij lahko namreč pričakujemo, da bo zakonodajalec uvidel, da ljudje ne živimo tako kot predvideva zakon ...prikaži več in bo zakone prilagodil dejanskemu stanju.Ali mogoče ne bo tako?

  • wolfyy 10:48 13.april 2015.

    nič v četrtek torej ne smemo na cesto, ker bodo vsi vozili skozi naselja 35, da jih slučajno ne dobijo na radar izven naselij pa 60. vse v imenu VARNOSTI

  • Avatar praufo
    praufo 21:10 13.april 2015.

    Prepričan sem, da prehitevalnega pasu ne zasedam nezakonito, ker ga zelo malo zasedam, vem pa da je to ene vrste dirkalna steza. Če bi ti res vozil le 120 km/h po avtocesti, najbrž ne bi mislil na prehitevalni pas, ker ...prikaži več ga nebi potreboval. Na tem pasu se vozi mnogo, mnogo hitreje. Ampak štos je v tem, da tudi višja stabilna, varna hitrost ni napačna, če so zato izpolnjeni pogoji. Cilj je, da hitreje pridemo na cilj. Druga zgodba je pa divjanje in dirkanje, ponavadi za dokazovanje al pa praznenje odvečne energije.

  • Ferluci 08:47 13.april 2015.

    Tukaj si pa malo mimo. Nenazadnje so predpisi zato, da jih spoštujemo, čeprav so včasih lahko malo mimo. Pa vendar.

  • STF 09:01 13.april 2015.

    torej ce vsi zacnemo krast, bo kraja ok?

  • Pepe007 09:19 13.april 2015.

    Tako nas država poučuje v drugih primerih. Jaz samo sklepam na osnovi argumentacije ZL in MDDSZ.Če pravijo, da je za eno področje skupnega življenja to dobro, zakaj ne bi bilo tudi za druga?

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:13 13.april 2015.

    Še premalo je takih akcij za odstranitev Fitipaldijev z javnih cest in avtocest!

  • Skippy 13:14 13.april 2015.

    Daj no. Vozim največ 120, pa nobenega od tvojih problemov ne opazim. Mogoče pa je problem v tebi, da nezakonito zasedaš prehitevalni pas, kot je navada v tej državi?

  • mucek4 13:36 13.april 2015.

    Vozim po omejitvah. Pa sem ponavadi eden izmed hitrejših, razen v naseljih. Vse prevečkrat v sloveniji opažam sindrom "70 voznika". Vedno 70, ne glede na kategorijo cest.

  • Pepi 07:14 14.april 2015.

    Ravno kar poslušam po radiu: 700 lokacij-250 policistov,res ,da matematika ni bila moja bolša stran,ampak tole mi pa ne gre nekako????

  • Pepi 07:14 14.april 2015.

    Ravno kar poslušam po radiu: 700 lokacij-250 policistov,res ,da matematika ni bila moja bolša stran,ampak tole mi pa ne gre nekako????

  • Pepe007 08:59 13.april 2015.

    Prav nič nisem mimo. Ena od utemeljitev za spremembo v zadnjem času popularnega zakona je bila, da ljudje enostavno ne živijo tako. Torej?

  • Hi5 11:23 13.april 2015.

    Ni jim za zamerit - glede na njihovo usposobljenost, sposobnost in voljo je to pač edini način, da se soočajo z namišljenim problemom glede hitrosti na cestah. Tudi če bi bilo manj mrtvih v primerjavi z lanskim letom, bi se ...prikaži več pač spomnili uporabiti neke druge številke in bi s kakšno drugo interpretacijo statistike poskušali opravičiti vsesplošno kasiranje.No, kakorkoli. Da bo storitev na nivoju in da bodo kazni spisane kot je treba upajmo na 2 poličnika v avtu - en za pisanje, drug za lopatko držat. Za enega je pač to prezahtevno.

  • Avatar praufo
    praufo 12:51 13.april 2015.

    Divjat vsekakor ni primerno, to se vsi strinjamo, ampak kaj to pomeni divjat. Na odprti "varni" cesti se vozi hitro, koliko hitro je vprašanje. Če ne voziš dovolj hitro, nikamor ne prideš. Naš urbanizem (iz časov socializma) je pa tak, ...prikaži več da v naselju nikamor ne gre, ker je vsakih tristo metrov vas al naselje in omejitev je 40km/h. Prave hitrosti so samo na avto cesti, pa še tam se stalno nekaj popravlja. Po drugi strani imajo pa mnogi uporabniki hitrih cest še kako premočno nogo, čeprav je omejitev 130km/h. Al ne. Voziš po predpisih, pa te vsi prehitijo, žmigajo, blendajo in ne vem kaj še. Čudno. Mnoge srečaš v lokalu že za mizo, kjer pijejo kavico al karkoli in počutiš se kot luzer, ker so te prehiteli. Tri minute pred tabo pijejo kavico. Kako se temu reče ? Zmaga !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.