Avto
36273 ogledov

Policija objavila fotografije: Pogledala je na mobilni telefon

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 08:15 20.december 2020.

    Ja pa kaj še. Samo pogledaš na telefon in se tako zaletiš. Po vsej verjetnosti je pisala SMS, ali brala sporočila.

    • banja 10:45 20.december 2020.

      Pred leti v močnem sneženju, zelo slabi vidljivosti, samo pogledal na brzinomer in že bil v kupu napluženega snega.

    • Zikollino 11:03 20.december 2020.

      @banja ... preprosto ... ko si ugotovil, da si butec, vrneš vozniško in nehaš ogrožati sebe in nas ... pa še v cajtnge si se dal z opisom svojih nesposobnosti ... bravo, zdaj pa si sam zalepi focn ...

    • vzev 13:24 20.december 2020.

      potem pa boljše da takoj vrneš izpit. Ker če kar tako zletiš iz ceste si izredno nevaren. To pomeni, da samo kihneš, pa si že lahko v rešilcu.

  • Avatar jate
    jate 14:13 21.december 2020.

    larifari, potem takem ,kaj pogledaš samo prometni znak in si v p.... ali kaj? itak ,da je vmes brala ali pisala sms

  • optimist11 09:15 20.december 2020.

    Včeraj se ustavim na semaforjih. Zraven mene policijski avto- vozi policajka ,zraven policaj. Najbrž sta bila iz iste družine saj nista imela mask na obrazu. Imela pa sta vsak svoj sendvič v roki in jedla. Gospa je vozila in z ...prikaži večz eno roko in jedla....Ko sta de najedla , pa sta šla najbrž kontrolirati uporabo telefonov....

  • Zikollino 11:04 20.december 2020.

    Jaz sem zadnjič v LJ pogledal na telefon in ko sem umaknil pogled, sem bil že v Kopru ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.