Svet
59732 ogledov

Policija potrdila to, česar smo se bali

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marsal 11:14 17.julij 2019.

    požig ali odvžen ogorek , je razlika !

    • fiston 17:59 17.julij 2019.

      Točno, to pomeni, da se policiji niti sanja ne. Eh, ko je toliko ljudi tam, pa polna gmajna. Še čudno, da se ni prej kaj naredilo. Že samo s cigaretami je verjetnost kar precejšnja, da kdo slabo ugasne. No če ...prikaži več so še oni z džointom, ki niso ravno pri sebi, potem je verjetnost še veliko večja. Zdaj da bi šlo za požig, je nemogoče dokazati, razen če bi kdo priznal, ali pa da bi bil tak debil, da bi kako kanto bencina s sabo vlekel.

  • marsal 16:14 17.julij 2019.

    kateri ste se bali? A vi drogeraši ste se bali?

  • sam50 11:39 17.julij 2019.

    Zakaj smo se bali,kar je potrdila policija-požar je bil podtaknjen ali pa je morda nekdo odvrgel čik,morda celo đoint....

  • kvasetotidogajamona 23:27 17.julij 2019.

    napišejo da ne izkljucujejo možnost da se je ogen vnel zaradi cigaretnega ogorko, ol pa piše da piromana še iščejo. a če vrze cigaretni ogorej je piroman?

  • andrej084 14:26 17.julij 2019.

    Pa koga to sploh še zanima. Najbolj da se organizira ekskurzija iz SLO, da bo v žiuvo vidla vse posledice pozara.

  • Avatar Krško1477
    Krško1477 22:01 17.julij 2019.

    MI smo se bali? MI? A vi mene mal.......?

  • Avatar Saliktarra
    Saliktarra 01:00 18.julij 2019.

    Ali veš, kje najti žensko za eno noč? Pridite v >>> www.Bredhot.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.