Slovenija
50 ogledov

Policist žrtvi solzivca izpiral oči

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zic 15:54 01.december 2012.

    ah, men se policaji prou smilijo...zdele so pa res v težkem položaju...ampak mi smo z vami...barabe k delajo izgrede, so pa tko al tko neki re.tardiranci, k smo jih ostali tut siti, izmečke materine muce!!!

  • HubbaHubba 17:25 01.december 2012.

    Tut men se policisti smiljo, kr morjo trenutno delat proti vsem nam, čeprav v resnici držijo z nami. To je njihova služba in v teh časih nihče ne želi postati brezposeln.

  • matajur 08:48 02.december 2012.

    Med protestniki in policisti ni nobenega nesporazuma.So nam dali vedeti, da z nami delijo naša prizadevanja. Včerajšnje dogajajnje to samo potrjuje. protestniki se moramo oddvojiti od nasilnežev, da lahko policija učinkovito posreduje. In kapo dol pred policisti...mnogo hudega morajo ...prikaži več prenesti te dni. Ne bomo pozabili !!od nasilnežev, da lahko policija

  • dragec 08:29 03.december 2012.

    ma ne izpirati oči, nalupati jih.!!!

  • feferon 17:06 01.december 2012.

    Človek v pravem pomenu besede! Policaji niso krivi, da imamo bedake na vrhu.

  • JackD 17:21 01.december 2012.

    Kako mi grejo pa na živce nizko inteligentni ljudje srednjih let, ki morajompovsod vtakniti svoj nos. Najprej je tu ta mama, ki kar zliva mleko človeku na glavo. Nekje je nekaj prebrala pa kar misli, da vse ve. Pa ...prikaži več pusti policaju, da opravi svoje delo! Najbrž se bolj spozna na solzivec, glede na to, da se z njim srečuje vsakodnevno. Potem pa je tu še ta balkanec (pa nimam nič proti balkancem. Vsaj tem normalnim ne. Mi pa pošteno presedajo ti, ki so povsod nekaj pametni), ki je najbrž še pijanec. Verjetno preneumen, da bi v življenju delal kaj več, kot prelagal cement in "cegle", je pa dovolj pameten, da soli pamet človeku, ki opravlja dobro delo. Sram naj ga bo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.