Slovenija /slovenija/crna-kronika
30 ogledov

Policisti v uniformah prekladali drva

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MihaMB 13:40 09.december 2016.

    Policistom se verjetno kar kolca po prejšnjem sistemu...me zanima, če bi "avtohtoni romi" to upali naredit v prejšnjem sistemu..ne vem, če si lahko bolj ponižan, kot pa da te kradljivci gledajo in se ti režijo, medtem ko ti nosiš drva....mater jim jeb..

  • Božidar Dinič 09:59 09.december 2016.

    skrita kamera ali slovenska policija ima talent

  • gogi3 11:07 09.december 2016.

    Ob taki sliki se rdečkarjem kar dvigne.

  • Avatar skeptik
    skeptik 11:11 09.december 2016.

    ti si res bolnik. Rdečkarje bi videl tudi v popolni temi. Obsedenec in paranoik.

  • Five 12:34 09.december 2016.

    Kdo so ti famozni rdečkarji,da se se gogiju genitalije dvignejo, takojko pomisli nanje?

  • Zmago 13:20 09.december 2016.

    Ja ti vendar, drgač se ne bi oglasil ;-)))))))))))))) Kaj bi se čohal, če te ne ............. srbi ???

  • Avatar Leon
    Leon 14:38 09.december 2016.

    Policisti nakladali drva ...............Kje je sedaj policijski sindikat ? To je norčevanje iz policistov ! Kaj meni ministrica ,ki baje venomer zagovarja policiste ?

  • cogocogo 15:00 09.december 2016.

    pa se res je ,ti neljudje so cepljeni da vse kar rabijo ukradejo poserjem se na vse ki scitijo te osebke ,,to niso ljudje in nikoli ne bodo ,zalostno pa je da lahko z krajo dobijo se drzavno pomoc ki ...prikaži večc ki je veliko vecja kot placa ki jo prigara delavec ,,vse te neljudi bo morali res dati v taborisca ,,ti ne bodo nikoli delali to jim neizmerno smrdi ,, razumejo pa zelo dobro silo in te v tej drzavi za barabe ni ,,edino batine razumejo ,,in to si tudi zasluzijo ,,

  • cogocogo 15:02 09.december 2016.

    pa ti si res se hujsi kot ti romi ,,povsot vidis rdece a je to kriva slaba trava ,,daj spelji se nekam gabite se mi osebki kot si ti pa nisem nikakrsen privrzenec kake stranke ali barve zame ste taki ...prikaži večte taki kot si ti ..TU NE SMEM NAPISAT .. in res se mi gabite kaj ima ta clanek z rdeckarji

  • Ludvik Miholic 16:19 09.december 2016.

    kje bodo delali ce tudi ti beli rom zivis nasocialu

  • nostradamus 08:10 10.december 2016.

    ne 1 za oba tvoja komentarja zasluzis po 10 +

  • nostradamus 08:10 10.december 2016.

    ne 1 za oba tvoja komentarja zasluzis po 10 +

  • cogocogo 14:55 09.december 2016.

    kdo drugi bi si pa upal ta drva nalagat ali bi poslali vojsko ,,kar pojdi ti junak v kako romsko naselje neoborozen in brez zascitne oprame ,,lahko se je norcevat iz policistov ,pas nimate nekateri pojma kaj so ti romi ...prikaži večomi ,,drzava pa se vedno tissi buce v blato da jih ne vidijo smilijo se mi kmetje ki zivijo v njihovi blizini ,,braniti se pa ne smejo ker te pokvarjene rome sciti drzava in politika ,,da bi pa posteno delali jim ne dopuscjo GENI srecen tisti ki nima opravka ze temi neljudmi ,,

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.