Slovenija
29 ogledov

Policistom, ki so varovali proteste, dodatek

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Franc Zorko 20:12 29.november 2012.

    Spoštovani kolegi policisti !Še včeraj so vam grozili z odpuščanji, danes pa vam ponujajo 20% dodatka. Ste se vprašali zakaj ravno sedaj, prej pa 20 let niste bili upravičeni do tega dodatka. Bodite pokončni in ponosni in zavrnite ...prikaži več ta denar. Zavedajte se, da ima ljudstvo prav, zato čimprej pristopite na njihovo stran in osvobodite Slovenijo, tako kot smo jo mi pred 21. leti.

  • KOJAK 18:20 29.november 2012.

    Kakšno bolno vlado imamo... že ko je bila izvoljena mi je bilo slabo, danes dobesedno bruham!

  • primorka 18:38 29.november 2012.

    Kar odseli se, vse poti so odprte.

  • Žurnalček 18:45 29.november 2012.

    Brište samo brište, bolj brišete , bolj vam kuzla v rit skače !

  • feferon 19:13 29.november 2012.

    Tudi če bi se odselili, bi davčna lovila naš denar..

  • boskre 20:51 29.november 2012.

    Dragi policisti, pravkar ste tudi samo postali plačanci! Vendar pozabljate nekaj, "vodilni kader" se bo menjal, KMALU, in takrat se boste pogajali s tistimi, ki jih sedaj zatirate in pretepate! Pa srečno!

  • Murglski skrat 20:58 29.november 2012.

    ti se odseli primorka.najbrz mas polno rit vsega.pozdrav iz maribora GOTOF JE!!!

  • BenX 21:09 29.november 2012.

    kupujejo jih kot kurbe, ko jih le rabijo... xD

  • Lavdan 21:45 29.november 2012.

    Edina logika je, da za nadure dobijo dodatek. Niso menda nori, da delajo zastonj. In vse to in vso škodo,ki jo bodo vandali naredili na protestih bomo plačali državljani.

  • KOJAK 22:34 29.november 2012.

    E draga primorka NE BOM SE. Že leta 1991 so me pošiljali v "Filadelfijo ako vam se ne sviđa u Yugoslaviji"... pa sem še vedno tukaj. Sem prebolel že marsikaj bom pa tudi to vlado, kanglerje, jankoviće in seveda primorke.

  • Stojan Ferlič 20:09 29.november 2012.

    Primorka, kaj misliš z tem "odseli se" ?

  • Žurnalček 20:38 30.november 2012.

    Ne bomo se mi izselili, ampak bomo izselili najprej vas iz vse politike, potem vas bomo pa vselili v apartmaje po 12 .

  • Žurnalček 20:42 30.november 2012.

    Delajo zastonj , ker so branilci življenja in premoženja . Da so branilci gnilega banana kapitalizma jim še ni potegnel, ko jim pa bo , ne bodo rabili več dodatka , ker bodo še zmeraj stali pred politiki , njih ...prikaži več pa za njihovim hrbtom bilo ne bo več. Imeli bodo pa pred sabo samo ljudstvo !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.