Svet
2131 ogledov

Slovenski duhovnik o pedofilih: Če se bodo spokorili, lahko pridejo v nebesa

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jernej65 12:24 29.julij 2021.

    Krščanstvo širi svojo ustavo (deset božjih zapovedi) in jo najbolj množično in sistematsko samo krši. O moj bog, kako to dopuščaš. In jaz naj verjamem v takega boga? Hvala lepa, takšnega boga si ne bom jemal za vzgled.

  • Avatar Leon
    Leon 13:19 29.julij 2021.

    Pedofile javno kastrirati . RKC zagovarja zločinska dejanja nad otroki .

  • Avatar MS
    MS 14:30 29.julij 2021.

    "Slovenski duhovnik o pedofilih: Če se bodo spokorili, lahko pridejo v nebesa" Sem res to prebral? Sem res? Je to stališče RKC? Torej ko posiliš otroka, se spokoriš in je vse ok! Pa naslednjega in naslednjega......itd v nedogled! Je to ...prikaži več legalizacija pedofilije v RKC?

    • krnekina12 14:47 31.julij 2021.

      Ja najvecji greh je da ne priznas Jezusa. Vse ostalo ti je oprosceno. Loh si pa najbolj radodaren, kul clovek, pa te caka pekel. Logika! xD

  • Avatar drecos
    drecos 12:34 29.julij 2021.

    to je vse za na dob v samice z poganam nesnaga ogabna

    • Janez_53 19:39 31.julij 2021.

      A ti bi še poljske cerkvene pedofile strpal v naš zapor na Dobu??? Imamo kar svojih grešnikov dovolj, le v zapor jih nekako ne moremo spraviti, kljub temu, da smo baje "pravna država".

  • 6d27bf1a5689dbb4e902b7e95a57f065ae13bfc9 11:46 29.julij 2021.

    Vsa duhovščina je za postrelit

  • sandi76 09:45 31.julij 2021.

    Cerkev kot največja kapitalistična svetovna institucija se sama igra svoj pravni sistem. Pedofilija je kazniva po vseh zakonih in cerkev se nima kaj vtikati v to, pač pa samo prijavljati pedofile, tudi iz njihovih vrst. Za njih potem poskrbi zakon, ...prikaži več, ne pa cerkveno spokorjenje. Cerkev sama pomaga pri ohranjanju kriminala !!

  • Marjetica7 17:03 29.julij 2021.

    Človek ne more verjeti s kakšnimi pravljicami se ti kiklarji tolažijo. Očitno visoka izobrazba ne omogoča srčnosti, empatije in človečnosti. Za strasenje naivnih ljudi so si izmislili pekel in satana, a prav oni s svojimi dejanji kažejo komu služijo in ...prikaži več ni boga, ki bi jim to odpustil. To vsak cigan ve, in ne potrebuje teološke fakultete, da mu je to jasno. Res so ubogi na duhu in pameti

  • glivet 20:06 29.julij 2021.

    Ko se vpiše na teologijo, preventivna kastracija!.....lahko kemična.

  • Janez 07:38 31.julij 2021.

    Najhuje je to , da je pedofilska vera uradna doktrina NSI in SDS!! Tega se zavedajte tisti, ki jih podpirate!!

  • jozicamurn 12:46 02.avgust 2021.

    Obsojenim pedofilom odrezat tiče. Druge kazni ni za to, je preveč blaga kazen, da še vedno binglja z njem naokoli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.