Avto /avto/iz-druge-roke
19651 ogledov

Kasko zavarovanje ni nujno dovolj za povrnitev škode poplavljenega vozila

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 08:22 10.avgust 2023.

    ko sem odhajal na pot samostojnosti, mi je oči dejal. Sine, zavarovalnice so samo še en davek za neumne..

    • Avatar Garancija
      Garancija 10:50 10.avgust 2023.

      Drži

    • johan 12:50 10.avgust 2023.

      To se pravi, da je pri nas v Sloveniji še dosti neumnih?

    • vzev 20:08 10.avgust 2023.

      Zavarovalnica je pač še en strošek, ki ga plačaš ali ne. Tvoja odločitev. Jaz vem kaj sem plačal in sem do sedaj še vedno dobil izplačano/popravljeno škodo.

  • Avatar Garancija
    Garancija 11:03 10.avgust 2023.

    Nobeden ne bo dobil nobene povrnjene škode za avto,trgovci pa si že manejo roke

    • vzev 20:09 10.avgust 2023.

      Seveda bodo dobili plačano škodo, tisti ki imajo zavarovano. Saj veš kaj si zavaroval. Če ti to agent ni povedal, pa ga zamenjaj. Ali pa nimaš zavarovano, pa potem vse plačaš sam.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:14 11.avgust 2023.

      vzev,tega pa res nisem vedel

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:18 11.avgust 2023.

      Če imaš plačano zavarovanje,ni rečeno,da imaš proti poplavi,razen če imaš ful kasko,kar ima pa zel malo ljudi,ker je drago

    • vzev 19:42 11.avgust 2023.

      Ja, saj potem pa ni zavarovalnica kriva, če ne zavaruješ, ker meniš da to se ti pa ne more zgoditi. To je pač lastno tveganje. Ali zavaruješ, ali pač ne. In pri večini zavarovalnic ni pomemben polni kasko, temveč delna ...prikaži več kombinacija. Drugače pa ima to zavarovana kar veliko ljudi. Nasploh avti, ki so mlajši.

    • vzev 19:44 11.avgust 2023.

      Prav tako, pa kako gledaš. Polni kasko z delnimi kombinacijami je drag ali pa tudi poceni. Če si siguren, da se ne bo zgodilo nič, je hudo drago. Če pa ti poplavi 20.000 ali več drag avto, je pa izredno ...prikaži več poceni. Pač lastno tveganje.

    • Avatar Garancija
      Garancija 11:17 12.avgust 2023.

      Če bi ljudje vedeli za poplavo,bi zavarovali vozila,a bi bil hec,ker potem ne bi bilo poplav

    • vzev 12:36 12.avgust 2023.

      Ja, samo potem to ni krivda zavarovalnice. Nihče ni prisiljen plačevati kaska in kombinacij. Zavarovalnica pa ni dobrodelna organizacija. Če bo poplava, bo šla zavarovalnica v izgubo, če ne bo poplave boš pa šel ti, ki zavaruješ. Vedno je pa ...prikaži več en na izgubi. Zavarovalnici se pa gre vsekakor za dobiček. To si pač ne rabimo zatiskati oči.

    • vzev 12:39 12.avgust 2023.

      In če gledaš, da imaš 20.000€ vreden avto. In računava, da je kasko z vsemi kombinacijami 1000€ (s tem, da je za tak avto kasko cenejši) na leto, pomeni, da če ti avto enkrat poplavi, je zavarovalnica s teboj na izgubi 20 let.

  • tani013 13:05 10.avgust 2023.

    Napisano ne velja za vse zavarovalnice. Preden napišete članek bi bilo dobro malo pobrskat po internetu. Ampak ja, to je Žurnal. Poplave, vihar so zajeti v polnem kasku vsaj pri dveh zavarovalnicah-Sava in Grawe

    • LolekinBolek 17:03 10.avgust 2023.

      Verjetno so zajete povsod, kjer v delnih kaskih ni možnosti zavarovanja za poplavo. Velja tudi za Wiz.

  • Francs 20:00 11.avgust 2023.

    Ljudje smo pač taki , da si ne preberemo vsega kar podpišemo , zavarovalniški agentje pa so pogosto barabini , ki to spretno izkoristijo . Pogosto se zgodi , da za take stvari zveš šele takrat , ko uveljavljaš škodo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.