BMK1
Očitno komercijala ni več odličen poslovni model..Naj ukinejo to greznico oglaševanj in populizma..Nihče jih ne bo kaj prida pogrešal..
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
BMK1
Očitno komercijala ni več odličen poslovni model..Naj ukinejo to greznico oglaševanj in populizma..Nihče jih ne bo kaj prida pogrešal..