Svet
10 ogledov

Polovica pogrešanih ubitih?

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Scott 02:23 20.marec 2014.

    putin bo dobil, kar išče, to sta počela tudi Sadam Husein in Pahorjev prijatelj Moamer Gadafi.

  • Avatar Syn
    Syn 06:55 20.marec 2014.

    Ja ja, malo morgen. Pa ti res verjameš tem floskulam?

  • vladek 06:56 20.marec 2014.

    pa Milošević tudi

  • tralala 07:58 20.marec 2014.

    Če je gologlavi njegov idol, potem tak človek lahko verjame vse.

  • Razsvetljenec 08:29 20.marec 2014.

    Popolna propaganda in klasičen PR ZDA in zahod ga uporablja že nekaj desetletji deluje tako kot reklame na TV to imenujejo "psychological warfare" google ali youtube.V resnici je opozicija pobijala svoje,razgovor Ashton in litvanski premije to dokazuje.Ne bit ovca...ste v ...prikaži večv bistvu sužnji lastnikov.

  • erikkk 10:03 20.marec 2014.

    Sprva sem še vrjel Putinu ... ampak na zadnjih videoposnetkih njegovo vedenje in izjave so mi totalno obrnile mišljenje. To je človek ki kaže vzorce diktatorstva ima apetite po tujem ozemlju. Tisti ki so ga primerjali z Hitlerjem se niso ...prikaži več velik zmotili, ker se vede tako.

  • baksus 10:08 20.marec 2014.

    Sedaj mi greste pa že pošteno na živce z neizvirnostjo in preisovanjem člankov, ki so jih nedolgo pred vami že objavili nekateri slovenski spletni mediji npr. 24 ur.

  • Lina Žlender 17:16 22.marec 2014.

    Iin kaj Putin ridi kriv da je ubiti na Maijdanu????????????????? Da budite rarumni malin rusi !?????????????? če kaj zgodi kriva Rusi ja super pa našli krivogo!!!!!!!!!!!!!!! Sami so krivi pa daite referendom!!! pa jaq v šoke od mali rusov ))))( kot vedno))))

  • Lina Žlender 17:19 22.marec 2014.

    https://www.youtube.com/watch?v=w-cdcl1rsNI

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.