Slovenija
16375 ogledov

Položnica bo vsak mesec 10 evrov višja

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:15 07.februar 2020.

    Država je denar namenjen za regulacijo z odpadki 30 let uporabljala kot bankomat za svoje potrebe ,ničesar storila ,sedaj pa bomo postali Palermo ! Dvignite se ljudje !

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:00 07.februar 2020.

      Ne podpihuj ljudi k pizdarijam.Ko sem jaz bil v tvojih letih,sem se veliko lepše obnašal.Poboljšaj se,spravi se v red.Ko boš imel čas,bi te prosil,da mi iz trgovine prineseš 1x Marlboro 100s rdeče in en viski(poglej,da je v akciji),sebi pa vzemi ...prikaži več en Kinder jajček ali,če bo čokolada,ne predraga.

  • Avatar drecos
    drecos 14:26 07.februar 2020.

    golazen lopovska

  • Avatar praufo
    praufo 14:53 07.februar 2020.

    jesenice so samo del zablojene in nesposobne politike odstranitve odpadkov, eni vozijo smeti v luknjo, ko recimo radovljica, potem pa nazaj na hrib, kot je mežakla - jesnice ... a ste res butalci? kam boš z morjem plastike, napihane, pa ...prikaži več kartoni pa s tetrapaki, pa kdo bo to recikliral, razen v slovenistanu ... to se vse pokuri, budale, butalci, požrešni in nesposobni ... a res niste sposobni naredit sežigalnica al naj vam miljone v rit vtaknejo

  • Avatar praufo
    praufo 14:55 07.februar 2020.

    vpršajte zokije za kolk dnarja bi naredu sežigalnico, pa če še ostaja pri provizijo 10 posto al bi rabu kej več, pa dejte mu dnar v anus nabit, da bo kaj premaknu, prekleti požeruhi, gnil slovenistan , kdo bi sploh ...prikaži več še metal smeti v kontejner jest jih bom po tleh na cesto, jebe se mi

  • Avatar praufo
    praufo 15:00 07.februar 2020.

    in to je samo zato ker požrešnost nima meja in v vsaki stvari pač nekari vidijo keš, biznis, šuške, lova ... dejmo folk ožet, če je štacun ne stotine, je logično da bo smeti prekomerno ... in seveda najlažje podražit ...prikaži več odpadke, in to vsem, tudi tistim, ki jih ne proizvajajo ... z eno eno besedo to je nesposobna lopovska banda , ki bi samo molzla folk in basala svoje žepe, barabe

  • plorcora 19:49 07.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.