Slovenija
80 ogledov

Položnice za plin bodo malce višje

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 10:53 16.januar 2017.

    itak da gre za netego, enako kot milka čokolada, leta 200 je bila normalna teža milke 200 gramov, danes za enako ceno dobiš samo še 80, prekleto se je stanjšala :)Tako da je najbolj da si človk določi ...prikaži več nek prag, recimo ko dobim občutek da je nek izdelek produkt ipd. natega, nemudoma neham kupovat ta izdelek, dokler ne najdem eqvivalenta ki je kvaliteten in za pošteno ceno.

  • vseimam 10:09 16.januar 2017.

    Lahko vzamem to kot nateg distributerjev. Kakšna pa je energetska vrednost m3 plina? Verjetno tudi ni konstantna in se spreminja. Kdo naj bi to lahko določal in kontroliral. Verjetno nihče. Že napisano in pojasnjeno je tako, da uporabniki v glavnem ...prikaži več niti ne vedo zakaj gre.

  • NeAnonimni 12:10 16.januar 2017.

    Ufff. Če prav razumem to pomeni še več možnega nategovanja. 1. Obračunati plin po maksimalni kurilni vrednosti, ki jo bodo izmerili v mesecu? Kot bi šel na banko in menjal devize in bi mi dal najslabši tečaj v zadnjem mesecu. ...prikaži več Res fer. 2. Obvezen nakup novih števcev ALI pa preračun po kaki goljufivi pretvorbi iz m^3 v Nm^3 in nato v kWh. No, zaupanja v državo že dolgo nimam. Me pa še vedno presenetijo z iznajdljivostjo.

  • h3o 02:33 17.januar 2017.

    če grejo položnice gor to pomeni, da si nekdo v upravi zida bajto, po možnosti srede hoste...

  • Avatar Leon
    Leon 10:07 16.januar 2017.

    Slovenija je tako ena zadnjih držav članic EU, ki je prešla na takšno obračunavanje......seveda hlapčevanje EU je podlaga za dobro službo naših oblastnikov v Bruslju .

  • MK 11:34 16.januar 2017.

    me zanima, če bodo zmanjšal energetsko vrednost. pozimi dodajajo več zraka v plin in zato gori bolj rumeno in je potrebno močneje obrnit gumb na bojlerju za enako vročo vodo, kot poleti. banda. volumni pa letijo in lepo smo plačeval pol slabši plin.

  • Ferluci 12:36 16.januar 2017.

    Še dobro, da je Milka zanič in je večina tistih, ki se razumemo na slabo kvaliteto enostavno preskoči.Primerjava s plinom je čisto neustrezna in ni mogoča zaradi monopola distributerjev.

  • erikkk 10:39 17.januar 2017.

    res je kar pišeš ... nategujejo kjer se da

  • primoz.g 13:38 16.januar 2017.

    Ja mogoče je zanič, tko k je nekomu zanič kaj drugega, odvisno od okusa.

  • erikkk 10:43 17.januar 2017.

    To bi še dodal ... kuhanje na elektriko je še velkiko dražje ... moj brat kuha na eletriko in ima 80-90 eur na mesec ... jst na plin pa imam elektrike le 38€ plina pa 22€

  • erikkk 10:34 17.januar 2017.

    Jst sem prav zdaj dobu od Petrola pri katerem imam plin da cene sploh ne gredo gor

  • erikkk 10:39 17.januar 2017.

    res je kar pišeš ... nategujejo kjer se da

  • sprehajalec 22:02 16.januar 2017.

    Plin in enegenti, smisel obstoja energetskih lobijev v Sloveniji in zdravih sil s podmladkom v njihovem ozadju. Najprej kampanja proti dimnikom, pa trdim gorivom, pa onesnaženosti ozračja, pa lončenim pečem, sedaj pa položnice gor. Pohlep lobijev je brezmejen, usmiljenje do ...prikaži več navadnega Slovenca in sodržavljana pa nikakršno....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.