Zdravje
18790 ogledov

Pomagajte, če lahko: Zala se je rodila popolnoma zdrava, potem pa ...

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 14f670177bae76c4542de65d4779f96f746da9b8 11:08 14.julij 2021.

    VZAJEMNA D.V.Z. , ADRIATIC , ali pa TRIGLAV.

  • Avatar drecos
    drecos 12:27 14.julij 2021.

    naj dajo nasi posranci saj so pokradl miljarde lopovi

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 14:46 14.julij 2021.

      Posranci nikoli ne darujejo V dobrodelne namene. Imajo še zase premalo. So taki posranci da vse zapravijo za toaletni papir da svojo rit brisejo

  • suineg7878 11:28 14.julij 2021.

    rodila se je popolnoma zdrava... potem pa https://www.nijz.si/sl/koledar-cepljenja-predsolskih-in-solskih-otrok-v-sloveniji

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 11:27 14.julij 2021.

    Seveda v takih primerih bomo pomagali tako levi kot desni...Je pa sramota da ob vseh teh milijardah, ki jih brez veze ali z vezo meče stran ta vlada, ne morejo pomagati ubogemu otroku...Tak drobiž pokradejo vsakih par ur...naj se samo ...prikaži večo za en dan ali vsaj par ur ustavijo..

  • Robert_Lea 10:12 15.julij 2021.

    V zadnjih 4 tednih sem prejel 27346 EUR od dela s krajšim delovnim časom od doma. To službo sem dobil pred dvema mesecema in v prvem mesecu sem brez spletnih izkušenj prejel 20569 EUR. ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 14:41 14.julij 2021.

    Medtem ko nimamo denarja za take primere, vsak dan s helikopterji zastonj rešujemo zaplezane in neodgovorne ljudi po slovenskih gorah. Zadnji čas , da se začne tako reševanje neodgovornih adrenalincev zaračunava. Naj se zavarujejo pri Triglavu in naj gre iz ...prikaži večz teh sredstev denar za take.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 14:45 14.julij 2021.

    Za otroke pa zbiramo zamaške in podobne zadeve . Sramota!!!!

  • munja 16:32 14.julij 2021.

    Noben problem ni pomagat. Me pa zelo jezi ravno to, da vlada ne sprejme zakona ali česa drugega, da bi začela pisat kazni neodgovornim neumnežem, ki jih moramo vsak dan reševat v gorah!!! In to zelo drago plačujemo davkoplačevalci! ZAKAJ!!??

  • Avatar Leon
    Leon 14:16 14.julij 2021.

    Letos bo 4. september poseben dan !

  • Slavko Krizman 18:48 14.julij 2021.

    zavarovanje plačujemo pa za gnile direktorske riti na teh kao zavarovalnicah

  • rd2dmk2 23:27 14.julij 2021.

    res bi rad videl , res da se zdaj tisti zmazek oglasi na twiterju, ki kakor ni mogel nakazat donacije za STA.. da zdej nakaže.. vsaj eno svojo plačo. za njim pa vsi kameradi saj veste od kje. pa tudi ...prikaži večdi uni lepotec, ki sicer jamra da z svojo predsedniško plače ne more preživet naj enkrat stisne pas, pa se izkaže. ni treba da vedno darujejo tisti, ki cel mesec točejo z 500€ ali manj. tud Meh, erjavec, štrukelj, jerkičeva in njim enaki, naj se prebijejo v prve vrste donatorjev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.