Šport /sport/moto-sporti
100 ogledov

Pomagajte družini Matije Duha

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JackD 17:46 05.februar 2013.

    Vse spoštovanje do pokojnika. Verjamem, da je tudi družini zelo hudo, ampak tega pa res ne razumem.umrl jim je 23-letni sin, zdaj se pa zbira denar. Zakaj že? koliko družin je v Sloveniji, kjer umre oče (oziroma nekdo, ki ima ...prikaži veča vse stroške na svojih plečih) ali pa izgubi službo. Take družine se potem komaj prebijajo skozi življenje. Oni pa zbirajo za nekoga, ki jim je umrl sin?? S tem ne kažejo spoštovanja ne do mrtvih, ne do živih!

  • d 18:46 05.februar 2013.

    doniraj al pa bodi tiho, bedak

  • faracajk 20:57 05.februar 2013.

    Naj pomaga tisti, ki čuti, da lahko. Ostali pa se raje zadržite komentarja, najbrž se vam niti ne sanja kako je...

  • ancha-bancha 01:04 06.februar 2013.

    V članki manjka dejanski razlog zbiranja, ki pa je:Družina preminulega 23-letnega športnika se trudi njegovo truplo pripeljati v domovino. A denarja za prevoz nima, zato je v njihovo pomoč odprt transakcijski račun (24ur.com).

  • janban 08:57 06.februar 2013.

    Tvoja mala pamet je očitno premajhna, da bi pomislil na to, da potrebujejo denar, da bi nesrečno preminulemu športniku omogočili vrnitev v svoj rodni kraj, kjer bi ga pokopali v Slovensko zemljo!!!! Tako da če ne misliš donirat se ...prikaži več vsaj vzdrži bedastih komentarjev!!!!Sožalje svojcem!

  • Dejan Starman 19:18 05.februar 2013.

    podpišem...

  • zojki 20:33 05.februar 2013.

    Se strinjam. R.I.P. Matija Duh. Ampak mislim, da je veliko več ljudi potrebnih finančne pomoči kot pa družina Matije Duha.

  • JackD 23:52 05.februar 2013.

    Res se mi ne sanja. Ampak si predstavljam, da če bi se mi kaj takega zgodilo, bi imel raje mir (medijski npr), kot pa denar. Naj ga dajo raje tistim, ki ga res potrebujejo.

  • dana 12:09 06.februar 2013.

    Ne razumem zakaj se vedno najdejo ljudje s takšnimi komentarji. Glej nobeden te ne sili da daš denar. Denar se res zbira za to, da ga lahko pripeljejo v Slovenijo, ker ta znesek ni par 100eur, ampak par 1000eur, ki ...prikaži več ga je v tako kratkem času težko zbrat. Se ti ne bi trudil če bi ti (nedaj bože) umrl otrok nekje na drugi celini, da ga čimprej lahko prepelješ nazaj domov in mu omogočiš pogreb? Tisti ki smo ga poznali bomo družini pomagali, tisti ki pa so vam takšne stvari očitno absurdne, pa nobeden ne prosi da nakažete denar!

  • ti-si-to 22:08 06.februar 2013.

    PA ZAKA SE SAMO V NAŠI MALO SLOVENIJI NAJDEJO TAKE BU..LE DA VSEM KONTRIRAJO,NASPROTUJEJO IN GLEDAJO VSE SKOZI SVOJO RIT. JAZ SEM ŽE DAL PA ŠE BOM DAL, KER MI NI TEŽKO DAT ZA POMOČ, ZARAD TAKIH KOMENTARJE ME PA ...prikaži več SRCE BOLI. ZATO PA SMO VSEPOVSOD SLOVENČKI IN SEM NAM SMEJEJO, ZARAD TAKIH KOT SI TI jackd. POKAŽ MAL SPOŠTOVANJA DO NJEGOVIH IN NAS KI SMO BILI NJEGOVI BLIŽNJI PRIJATELJI PA BOD VSAJ TIHO

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.