Avto
14689 ogledov

Pomembno: Zato pretečenega kompleta prve pomoči ne vrzite stran!

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jate
    jate 17:47 27.september 2021.

    kar naj si kupijo za vaje,tako kot si mi sami moramo kupiti vsakih 5 let ,čeprav je največkrat"hvala bogu" ,komplet še cel neuporabljen...te glupe datume so si izmislili,da več te robe prodajo.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 19:09 27.september 2021.

    Ja vati, gazi in prevezi ter povoju poteče rok uporabe po. 5 letih. Vse v plasticni skatli ki jo zavržemo in v procesu razpadanja onesnaži okolje za mnogo več kot 5 let. Vse je samo da se prodaja nova roba.

  • Avatar Leon
    Leon 19:24 27.september 2021.

    Priložnost nekomu ,da zasluži s prepakiranjem v Bih ali morda v Sloveniji .Kdo ve ?

  • rd2dmk2 20:25 27.september 2021.

    po 5 letih je paket prve pomoči še zavit v celofan, pa ga je treba vreči stran.. hm. to traja mnogo let, pa se ni nihče upal naredit da bi ta koplet odprl in dal rok trajanja na posamezne komponente. ...prikaži več škarje so mogoče večne, tud sama škatla.. ampak mi moramo delat smeti. lahko bi naredil staro za novo, pa dobiš 20 % popusta če vrneš ne rabljeno. tud ne. šenkat nekomu, ki pa lahko s tem služi.. ja naj bo tistega sram, čeprav je tud mene, ko pomislim da bi to moral vreči stran.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.