Magazin /magazin/vip
58891 ogledov

Ponesrečena pričeska: Znani Slovenec javno nad frizerski salon

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar olor
    olor 08:14 31.julij 2020.

    Še predno sem prebral sem vedel da je čefur. In pa "znani Slovenec" ojoj katastrofa

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:23 31.julij 2020.

      Kaj on sploh dela pri Slovenskih frizerjih. On bi moral v Turčiji kamenjat hudiča.

  • munja 07:48 31.julij 2020.

    Spet eden, ki išče pozornost, naj se striže sam,

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 07:36 31.julij 2020.

    Kakršno "slovenštino"govori je še predobra frizura zanj!!

  • Janez_53 08:27 31.julij 2020.

    NEHAJTE, NO!!! Sedaj boste že pisarili o tem, kako je kdo zadovoljen ali nezadovoljen s svojim frizerjem??? A res nimate več nobenega spoštovanja do bralcev?

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 09:12 31.julij 2020.

    Znani Slovenc? Sem nekaj malega gledal ta šov. To bi bolj sedel naslov,"Ena od vidnejših hudo motenih oseb v Sloveniji".Tako nekako,ali pa, "Pacienti na živcih so spet v igri".... .

  • minimaxi 09:52 31.julij 2020.

    Ćapac, ne pa znani Slovenec. Naj zgine v Bosno in striže ovce, čobanče nevaspitano

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:43 31.julij 2020.

      To je tak tip čovjeka,da če bi mu rekel, "A si gledo fudbal,Turska je izgubila"... .Pol bi se pa revež spet tresel ko šiba na vodi,da bi mu še zobje škripali,kričanje, grožnje... .

  • MihaPu 11:02 31.julij 2020.

    Pač še eden od pripadnikov mirne religije in religije brez rasistov, ki so pretvorili v mošejo našo Cerkev in kjer smo za njih neverniki. Sedaj se razmnožujejo pri nas in kmalu bodo hoteli svoja primitivna pravila vsiliti tudi nam. Kot ...prikaži več bi rekli dol: Živi bili pa videli.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 10:48 31.julij 2020.

    Znani Slovenec? Prvič slišim zanj. Frizura je pa čisto v redu. Edino če je hotel imeti kodre ali drugo barvo las, lahko sprejmem njegovo tožbo.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:35 31.julij 2020.

      To je tisti pacient iz Big Brotherja,ko je bila Mirela... .Ko si mu "prst pokazal" se je tresel ko šiba na vodi in grozil... .Tudi za mizo ni jedel po človeško,je bilo bolj po živalsko... .Z eno besedo katastrofa od človeka.

    • munja 14:48 31.julij 2020.

      Ta še sam ne ve, kaj hoče. Pa nehajte že enkrat s temi slovenci, ki to NISO!!

  • Laznivi 11:42 31.julij 2020.

    Ze nekdo ki si zazeli poletno ovcjo frizuro pove vse o sebi .... Naj se vrne med pastirje znani cistokrvni slovenec ,vi pisuncki teh bedarij pa pojdite malo na dopust.

  • Žurnalček 14:55 31.julij 2020.

    Jaz sem se dal ostriči spodaj , pa tud nisem glih zadovoljen ! Frizerka je bla čist zmedena in mi je naredila štenge .

    • fiston 00:32 01.avgust 2020.

      Aja, sem pa mislil, da imaš tako velikega, da je morala štenge narediti, da je lahko nanj prišla...

  • kapibara1 18:36 31.julij 2020.

    Čudn.. nobenga minusa do sedaj.. Bravo-- pa ni je ti to S on Slovenca.. pa če tudi sere..

  • McClain 07:34 01.avgust 2020.

    Pa kak znani Slovenec? Ni čudno da si vsi že delajo norce iz vas novinarjev. Glavni bebci v državi ste. V 90%, da ne bom krivičen do tistih nekaj normalnih. Blesav članek do amena.

  • arthur 11:17 01.avgust 2020.

    Dobro, da ni Luka Dončič, JJ, Primož Roglič ali bog ne daj Aleksandra Pivec. Kdo je sploh Jasmin Cerić oz. kaj dosega v življenju?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.