Svet
2142 ogledov

"Ponižani zaradi barbarizma tujih turistov"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 15:04 30.junij 2017.

    Poznamo take primere, niso osamljeni. To je sistem "šaljite pare", samo ne hodite dol. Radi bi živeli od turizma le da brez turistov. Vrh vsega sami tržijo razvrat, ker Zrče same po sebi v trenutnem turističnem slovarju pomenijo "party time". ...prikaži več In ja, za dobre evre se vsak proda, sploh če hoče z dvema mesecema dela zaslužiti za celo leto.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 16:27 30.junij 2017.

    nabijajo cene v nebo ,kdo pa mislite da si lahko privošči take cene,brez stranskih učinkov pa tudi ne gre,če hočemo veselico na vasi ni miru do zjutraj,kaj zdaj hočejo ti hrvati

  • Miha Čenč Miha Čenč 17:00 30.junij 2017.

    Tako je prav. Angleže pregnati , župan pa na plažo v dolgih hlačah in pa tisti ,ki bodo zapeti od vratu do gležnjev.

  • McClain 18:46 30.junij 2017.

    Sami ste to naredili iz Zrč. Spominjam se te plaže, zjutraj so kopalci prišli, zvečer mirno odšli. Zdaj bi želeli prazne Zreče in polne denarnice, runkli.

  • Avatar Leon
    Leon 19:16 30.junij 2017.

    Kaj je Hrteki ,hoteli ste turizem po vzoru Španije ,Grčije ...............imate pa alternativo v burkah ! Odločite se .

  • mrki 20:26 30.junij 2017.

    Tipično za Hrčke , pridite do meje , dajte nam Ojrote in se obrnite domov. Sicer to mene ne gane ker me Hrčkolandija ni videla že več kot 15 let.

  • nergač 14:51 30.junij 2017.

    riti riti riti vsepovsod...še tile greznični portali živijo od njih , vsaj pretežno...

  • jezero 07:16 01.julij 2017.

    26 let se že ne pustimo ropati prijateljskim Hrvatom. Tja pač niti v sanjah ne hodimo. Številni Slovenci pa kar nosijo denar v to vukojebino-kot oni govorijo.

  • tomi67 14:54 30.junij 2017.

    Kaj zdaj jamrajo. Denar jim pa le diši. To je tipična dvojna morala - v času Juge, ko sem jaz kot mulo hodil tja, ni bilo nobene "Sodome", samo pohlepni domačini. Pa ne bom dolgovezil o tem, kako so molzli ...prikaži več denar od naivčin, kot sem bil jaz. Še sredi devetdesetih, ko sem bil nazadnje tam za časa njihove "Oluje", so bile Zrće čisto navadna plaža z družinami z malimi otroki. Potem pa so zaslutili tržno nišo in naredili iz tega nekakšen sex turizem. In so jim zadeve očitno malo ušle izpod nadzora, pa so poskusili vso zadevo spet umiriti. Ampak ko se v času interneta in globalizacije določene informacije primejo, poti nazaj ni več. Kreme, ki si jo iztisnil iz tube, več ne spraviš nazaj.Oni bi imeli samo veliko denarja, na zunaj pa naj bo vse lepo in spodobno. Dalmatinci pač. Niso najbolj pokvarjeni tisti pijani mladi Angleži, ki jim hormoni divjajo. Najbolj pokvarjeni v vsej zgodbi so ravno pohlepni domačini. Že od samega začetka jim ne bi bilo treba dovoljevati tega, pa bi Zrće ostal

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.