Slovenija
26 ogledov

Ponoči razmišlja, kako naj nahrani otroke

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 20:40 03.marec 2015.

    Kaj pa če so bili otroci "spočeti" še pred boleznijo? Si mogoče pomislil na to? Bolje pomagati kot obsojati, čeprav imaš po svoje načeloma prav.

  • Avatar skeptik
    skeptik 09:44 04.marec 2015.

    "S hišo so podedovali tudi kredit po starem očetu."Daj, preberi članek preden pišeš take neumnosti. Ali pa preštudiraj dedno in obligacijsko pravo....

  • puksicd 20:37 03.marec 2015.

    Neodgovorno je, da dva bolna in socialna problema naredita 3 otroke, potem pa hlipata po pomoči. Če sam ne moreš živeti, ne potiskaj v to bedo še otrok ... To je skrajno neodgovorno.

  • napoleon918 21:09 03.marec 2015.

    imbecil

  • Ferluci 07:32 04.marec 2015.

    Saj bi jim tudi jaz (in še marsikdo drugi) kaj prispeval, vendar ne vemo komu. Jasno, preko raznih dobrodelnih 'igric' in računov se ne grem več.

  • valerijakregar 08:42 04.marec 2015.

    Večina pa računa na nas naivneže, da jim potem odplačamo dolg.-----------------------na take kot si ti, pomoči potrebni ne morejo računati !hčerka je nekega dne tudi osebno obiskala ( moj komentar spodaj) družino v vinskih goricah ...prikaži večah v okolici Celja, in domov prišla psihično strta, od bede ki jo je tam srečala.SRAM NAJ TE BO !!

  • Papaja Popi 09:15 04.marec 2015.

    Čisti nič me ni sram.Tudi mi smo že z polnim avtom, karavan , odpeljali hrano in ostalo robo , osebam, ki so jo RES rabile.Smo se pa zelo velikokrat obrnili z polnim avtom nazaj, ko smo videli razloge opisane zgoraj.

  • Avatar skeptik
    skeptik 20:00 03.marec 2015.

    S tem naj se ukvarjajo luzerji v DZ, ne pa z nekimi nepotrebnimi spremembami družinskega zakonika. Banda nesposobna, samo dimno zaveso mečejo....Jutri pokličem na ZPM in me zanima, ali bom dobil podatke o tej družini. Nič preko raznih ...prikaži več računov. Osebno ali nič.

  • Papaja Popi 08:25 04.marec 2015.

    Zanima me zakaj ljudje vzamejo kredit, ne da bi vedeli kako ga bodo odplačali ?Zanima me tudi za katero stvar so ljudje najeli kredit ?Večina vzame kredit ne da bi razmislili kako ga bodo odplačali, si mislijo bo ...prikaži več že kako.Večina pa računa na nas naivneže, da jim potem odplačamo dolg.Veliko primerov je bilo, ko so prosili za denar pa so ga porabili za pijačo in potovanja in še bi se lahko našlo.Od teh , ki v Sloveniji prosijo za denar je samo 1 % potrebnih, ker ko jih obiščeš so ovešeni z zlatimi verižicami in polni zlatih prstanov na rokah.Če nimaš za kruh tudi za zlato nimaš.

  • drejca1 06:19 04.marec 2015.

    Dobro jutro, se strinjam s skeptikom. Tudi jaz bom preko današnjega dne kontaktirala uredništvo in zaprosila za naslov. In ne glede na katerem koncu Slovenije živijo, se bom zapeljala do njih in jim izročila pomoč, ki jo bo prispevala ...prikaži več naša družina in če je res tako kot tule pišejo, bom še na kakšna vrata potrkala in zaprosila za pomoč za to družino.

  • mph 20:58 03.marec 2015.

    Preberi še enkrat članek.

  • valerijakregar 08:28 04.marec 2015.

    po enem prispevku na enako temo v oddaji preverjeno, sem poklicala na uredništvo.brez problema sem dobila telefonsko številko očeta (vdovca) samohranilca, in po telefonu mi je prebral št. svoje bančne kartice.denar je bil nakazan direktno njemu osebno.še ...prikaži večše danes se slišiva.lp

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.