Magazin /magazin/vip
77 ogledov

POP TV Sorajo plačal 15.000 evrov

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 10:21 01.junij 2015.

    Če bo dal havsat pred kamerami, je mogoče vredna tega dnarja..

  • romy 11:05 01.junij 2015.

    a je to? ona on ali on ona.....

  • Presvetli 11:45 01.junij 2015.

    Kolikor jaz vem,je ona srbska starleta in ne hrvaška????? Poleg tega so jo vsak teden polni srbski tabloidi,tako,da vsaj malo se pozanimajte preden pišete nekaj na pamet!

  • Presvetli 18:53 01.junij 2015.

    Berem časopise vseh bivših republik razen Kosova. Tako, da pač nekatere ljudi od tam potem poznam. Mislim si pa tudi zakaj so jo angažirali. Predvsem zaradi provokativnosti in tega ,ker je pač poznana največ po škandalih. Če boste pa pogledali, ...prikaži več, kako so zapisali članek boste videli kaj vse so skupaj nametali,samo malo je potrebno bit pozoren. Oni kot novinarji bi to lahko bili saj živijo od tega. Kritika je šla na račun pisca članka. Tako,da nimam pojma zakaj ste mi nametali minuse,sicer pa je tukaj tako večinoma pri komentarjih veliko napačnih tolmačenj. O čem vi meni sedaj prider,o kakih podatkih o gledanosti BB v srbiji. Pa oni imajo svoja sranja od farme,do parova,BB itd. Pišem samo o tem,da je SRBKINJA in ne Hrvatica ALOOO MUTECI!!

  • Simon Rupsi 13:07 01.junij 2015.

    Če je srbska starleta ni znana v Sloveniji ... Teh starlet je ko muh na dreku.. Nezamive..

  • Presvetli 14:15 01.junij 2015.

    Ja in! Kaj si želel s tem povedat? Zakaj potem sploh pišejo o njej ,če je nepomembna in nas slovencev nič drugega ne zanima kot samo naša prelepa in čudovita Slovenija.

  • prider 16:52 01.junij 2015.

    "Rekli so mi, da so Slovenci nori name."In ti seveda verjameš. haha "Velika večina Slovencev razume srbsko."Dosti žalostno.ssČe pa jaz razumem srbsko, boš tudi ti razumela slovensko.Če so dali Soraji 15000€, pa Suzani in Vladu verjetno ...prikaži več tudi, potem je to že skoraj 50000, kolikor dobi zmagovalec.

  • prider 16:55 01.junij 2015.

    @preesvetliImate podatek, koliko ljudi v Srbiji gleda slovenski(ta) Big Brother? Mislim, da manj kot 0,1%."Polni so jo srbski tabloidi."Jaz berem slovenske tabloide in velika večina tudi, zakaj bi avstrijske, hrvaške. Srbija je od sosede soseda (država). Kot ...prikaži več da bi vi brali francoske ali ukrajinske tabloide.

  • Koka 17:10 01.junij 2015.

    POP TV podn od podna !!! Iz Slovenije in folka hočte delat balkansko pisssdarijo !!! Če ste v Lj. že vsi prfuk.... dejta mir vsaj ostalim.... Pa glih norca se delate !!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.