Slovenija
128 ogledov

Poročilo o nevrološki kliniki: Nadzorni mehanizmi zatajili

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:01 22.avgust 2015.

    Še dobr da evtanazija ni legalna ker bi zdravniki z mini manipulacijo hitro lahko svojce prepričal v to. Zdravnik pač reče da se bo bolnik samo matral in da ne more ozdravet in kaj potem svojcem ostane druzga kot jim ...prikaži več verjet na besedo? Drugo zdravniško mnenje? Mnogokrat se poznajo tako da nima nekega smisla. Evtanazija bi kvečjemu prišla lahko v upoštev samo če bolnik sam zaprosi zanjo pri polni zavesti pred pričakovanimi zapleti. Nihče drug niti svojci po mojem mnenju ne bi smel odločat o tem.

  • Papaja Popi 09:09 22.avgust 2015.

    Ko bodo spet štrajkali za višje plače jim je treba pripeljati krste pred bolnico.

  • erikkk 15:32 22.avgust 2015.

    Sam sem imel očeta na intenzivni ... pa je bilo videti kot da imajo tam vsi pacijenti z dihanjem težave (imam priče) ... priporočam vsem ljudem ki imajo svojca tam da sami preverijo svojca , mojega očeta so tudi odklopili ...prikaži veči čeprav nebi smeli ...... osebju ne gre zaupati ...

  • maresem 09:00 22.avgust 2015.

    Seveda to napisano ne velja za tiste, ki se borijo proti temu a so žal nemočni, to so pa pošteni zdravniki s srcem. Žal jih je premalo.

  • mph 11:44 22.avgust 2015.

    Kuštrin štrajka samo takrat, ko so ne-desni na oblasti. Je rumenokravatar od glave do pet.

  • mph 11:46 22.avgust 2015.

    Si se popravil, preden sem dopisal. :-) Na žalost je veliko takih kot zgoraj, še več pa bi vseeno rekel, da je, ki zelo resno jemljejo svoj poklic in se trudijo s pacienti. Kot vedno pa so očitno problem VODSTVA ...prikaži več in se je treba na te osredotočit. Pa ne izvajat (no, to ne velja samo za bolnišnice) NAPOVEDANE kontrole! Kakšno so to "kontrole", če vodstvo in zaposleni vedo tedne vnaprej, da pridejo. Kontrola mora bit taka, da nenadoma potrkajo na vrata uprave in grejo potem z vodstvom ali namestniki v kontrolo.

  • maresem 08:58 22.avgust 2015.

    Prekleta banda dohtarska in požrešna. Ali bo končno kdo za vse to odgovarjal?? Ali bo morala stvari v svoje roke vzeti ulica in morda neka iniciativa, ker sama država je preveč bedna, da bi kaj naredila na tem. Sramota slovenska!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.