Magazin /magazin/vip
42071 ogledov

Zelo znana Slovenka ga je spoznala oktobra, ta mesec se že poročita!

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dusan72 07:18 08.december 2022.

    Jaz sem bil z "mojo" 30 let, pa sva pred kratkim ugotovila, da nekako nisva za skupaj. Da se pa spoznaš oktobra in poročiš decembra??? Če govorimo o istem letu je to absurd. Ali pa je v igri kakšna jed, ...prikaži več ki je očitno začela že "vzhajat". Preveč kvasa na nepravem mestu :)

    • BlackAdder13 17:21 08.december 2022.

      Tipišnega rovtarja razmišljanje! Obstajajo taki, ki se spoznajo ob ruleti in po samo dveh urah poznanstva se tudi že poročijo. Ker je ženska konservativna tradicionalistka in ne želi seksati pred poroko... Viva Las Vegas!!!

  • Avatar šentjurčanka
    šentjurčanka 07:07 08.december 2022.

    Faza zaljubljenosti,kjer so se metuljcki.(ne Barilla):)Cas,ko si slep in gluh.No,se bosta ze zmenila.

  • Avatar pantani
    pantani 07:27 08.december 2022.

    A sedaj ste dodali še "zelo znana", ma vi ste res prfuknjeni!!!

    • BlackAdder13 17:46 08.december 2022.

      Edini prfuknjen tu je cepec, ki zanika popularnost ženske, ki se lahko pohvali z mišelinovimi zvezdicami, ima poleg tega še svojo linijo prehranskih izdelkov... Ja, seveda, če si mentalno omejen, potem ti je izjava oproščena.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.