Slovenija
39308 ogledov

Ano Roš ozmerjali s slovensko sramoto, sledilo je tole

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Johny 09:22 18.maj 2020.

    Saj bo vlada kmalu odprla tudi mejo z Italijo, pa bodo cvenka in virusov polni turisti spet lahko zapolnili vse kapacitete pri Anici....

  • mirror 11:05 18.maj 2020.

    Nismo milijonarji, da bi jedli v njeni gostilni.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 12:30 18.maj 2020.

      Tudi,če bi bil miljonar nebi jedel v takšni restavraciji!! Da bi plačal za meni 175 evrov in šel lačen od mize je norčevanje iz samega sebe!!

    • kapibara 13:59 18.maj 2020.

      @ omega- poznam gostilo, okusna hrana, kjer 10 ljudi je in pije, pa še domov odnesejo, pa ne bodo zagonili 175, vsi skupaj/ NE na osebo/... za krmljenje..

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 09:14 18.maj 2020.

    Ta in njej podobne gostilne bodo v tej krizi,ki prihaja teško preživele!! Si lahko predstavljate plačilo menija 175 evrov na osebo in še preden odideš ihčeš v kateri gostilni se boš ustavil,da se naješ!? Se vam zdi to normalna cena?? ...prikaži več Steklenica vina stane 220 evrov,če mislite,da lažam imate na spletu cenik!!

    • samo.jst 11:15 18.maj 2020.

      Ne razumem kaj te toliko moti in zakaj imaš toliko proti restavraciji katere obisk si ga ne moreš privoščiti... pa da si ne boš mislil, da si ga jaz lahko. Ampak poglej, kot si sam opazil je cenik javno dostopen ...prikaži več in če ti cena ne odgovarja, je še malo morje drugih možnosti. Enako kot pri avtomobilih, zapestnih urah, nepremičninah, počitnicah, frizerjih. Zakaj se ne spravljaš na mega stiliste v centru Ljubljane in razne blok dvorce za mlade in uspešne poslovneže?

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 12:28 18.maj 2020.

      Res nimam proti tem restavracijam nič!! Mislil sem zgolj to,da bodo brez bogatih tujih gostov z takšnimi cenami teško preživele!! Seveda pa bodo našle krivca!! Nikoli in nikdar pa ne bodo krivi sami in nedostopne cene za domače goste!!

  • leonardo 08:14 18.maj 2020.

    No, vsekakor v njeni gostilni ne moreš biti svetovni požeruh ker v njeni " gostilni" dobiš samo toliko, da ti nos pove kaj ješ brbončice v ustih pa ostanejo lačne tistega kar je nos zaznal. Iz njene gostilne moraš v ...prikaži več drugo, da se naješ! Torej kako naj bodo v njej potem "požeruhi".

  • mulc1 20:22 18.maj 2020.

    A bomo zdaj o tej prenapihnjeni baburi brali vsak dan. nadomestek corone?

  • jakec1575 13:47 18.maj 2020.

    me veseli, da je vsaj Žiga Turk dojel, da se tako ne obračunava z nikomer. Ko berem tviter, vidim, da vsem vladnikom sploh ni jasno, da folk protestira zaradi njihove driske na tviterju. Od tega. da bodo dobili 200e za ...prikaži več potovanja kolesarji, ampak je premalo. matej lahovnik, Žiga Turk in podobni. Streznite se in se zacnite obnasati, drugace bo poleg jajota odneslo se vas.

    • Vunny 06:18 19.maj 2020.

      Odlično povedano! Ko bi vsaj dojeli...

  • inga 15:54 18.maj 2020.

    Prav je da so se opravičili, vendar bi se tudi ona morala opravičiti za Bandero roso, in vse ostalo. Po njeno je vlada kriva za epidemijo.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 17:23 18.maj 2020.

    Realno pogledano bi me bilo sram nekomu za menu zaračunati 175 evrov!! Toraj ne vem kako sploh taki oderuhi upajo jamrati za upad prodaje!!

  • Zikollino 08:10 18.maj 2020.

    Tudi to so odzivi, ko si preko medijev s svojimi izjavami kuharica iz vrtca gradi prepoznavnost, beri: reklamo ...

  • munja 08:34 19.maj 2020.

    Ona bo preživela, mi pa tudi - z njo ali brez nje.

  • Avatar Jellilera
    Jellilera 00:23 19.maj 2020.

    Dobrodošli na najboljši strani za zmenke seksa -- B­r­ed­h­ot­.­C­om

  • Kurnik 06:31 19.maj 2020.

    MA slovensko ljubosumje enostavno nima meja, čakam kdaj se boste udarili med seboj, samo še to čakam. Ne migranti, ne Balkanci in ne bilo kdo drug ne bo ne povod, za to. Sami na svoj ,,ponosni narod,, boste udarili. Hahahahah ...prikaži več tisti na ić so ultra gospoda za vse vas.

  • 03a22797237ce84cc413aa3240ab4331bd637aab 16:32 18.maj 2020.

    Ana Roš skuhaj golazni desničarski zadnjo večerjo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.