Slovenija
4509 ogledov

Goljufije s turističnimi boni

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar vec
    vec 09:59 16.september 2020.

    večina folka jih noče unovčiti ker so ponudniki KONKRETNO dvignili cene, zdej bi radi da nekdo plača če je rezerviral kar pono ceno. Zato folk noče niti it, ponudniki pa se bodo obrisali pod nosom, in prav je tako, kaj so pa požrešni.

  • sam1 08:56 16.september 2020.

    Sem že pred izdajo teh Covid pospeševalnih bonov napovedal,da se jih bo pošteno in realno unovčilo le slabih 10%,vse ostalo bodo lumparije, ampak to je čisto v slogu tistih,ki so se jih izmislili in na kraju bomo zapitek vsi davkoplačevalci ...prikaži veči močno preplačali......

    • jakec1575 12:46 16.september 2020.

      vec nas je bilo takih so pa prilezli na 30%. slovenci pa smo zal kseftarji in lumpi in se ze dogajajo kraje bonov. nekako sem si zamislil, kako to prasci pocnejo. ne bom pisal, da ne bo se kdo prisel ...prikaži več na idejo. ce bo 60% nekoriscenih bo slo to nazaj v proracun, kar ne bo cisto nic slabo. pac eni so si malo privoscili. glede dviga cen pa ni treba zgubljati besed. okrasti je nacionalni sport.

  • Ender3 12:45 16.september 2020.

    Počivavčarji so bili izdani tudi z namenom manipulacije, saj se ve kdo jih je izdal.

  • mojatak518 11:42 16.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • ode 07:50 17.september 2020.

    Osebno in davčno daš nekomu, ki zbira vavčerje za nekoga drugega. Ta pa jih več naenkrat nese k nekomu, ki ima prenočitvene zmogljivosti in koncesijo za vnovčitev vavčerjev. Nato se po obratni poti vrne 100 eur v gotovini. Zelo ugodno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.