Slovenija
22 ogledov

Poslali smo več kot 20 milijonov sporočil

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dixon 19:06 02.januar 2013.

    Na simobilu so bile pri pošiljanu sporočil težave, saj sam kar nekaj sporočil nisem mogel poslati, nekaterih sploh nisem dobil. Ko se že govori o tem super omrežju simobila, naj se enkrat že jasno razloži folku da imajo najslabše omrežje ...prikaži več v Sloveniji. Frendi na tušmobilu so se mi smejali, ker sem cel večer norel, ker nisem mogel komunicirati z ostalim folkom...kr neki no...

  • Rastok 20:38 02.januar 2013.

    Pa sej to je že klasika, da simobilovcem na vseh eventih, kjer je več kot 20 ljudi na kupu, crkne signal ... sem imel iste težave, ko sem bil še na simobilu, na vsaki škisovi, ko sem frende zgubu, sem ...prikaži več lahko kar lepo domov šel. Za znort.

  • erikkk 16:11 02.januar 2013.

    Tud microsoft hvali svoj window 8 , da baje prodaja le tega teče kot po maslu ...Realna resnica pa je povsem drugačna, in sicer da je Vista bolšja od windowsa 8..Enako si mislim tudi za podatek o ...prikaži več poslanih sms-ih...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.