Slovenija
2191 ogledov

Poslanci neenotni, kaj bo s štipendijami?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • LudvikK. 21:57 23.maj 2023.

    Ta vlada bi morala odgovarjati pred mednarodnim sodiščem. Pa ne zaradi te novice ampak zaradi vsega kar še bodo storili in česar ne mislijo oz. nočejo. To vlado je treba spravit v OŠ učbenike za zgled kaj se ne sme ...prikaži več početi ljudem. Kar so naredili Francozi v 18 stoletju s takratno oblastjo, bi morali mi sedaj na prešernovem trgu.

    • rd2dmk2 08:02 24.maj 2023.

      ludvikK. bi lahko pojasnil kdo je to "mi"?

    • Naklonsky 09:41 24.maj 2023.

      Ojoj, rd…tebi pa marsikaj še vedno ni jasno…

    • rd2dmk2 18:42 24.maj 2023.

      naklonsky, a veš kako je to, tisti "mi" bi začeli z vlado,pa bi jim ratal tako všeč da bi kar še mal, pa še mal.. kaj pa če pa ti tud prideš na vrsto.. saj veš tisot "mi" se tud ...prikaži večd zelo hitro lahk spremeni v "mi" in pa "vi"..

  • Taja 06:39 24.maj 2023.

    Dobra vlada je tista, ki zapira ljudi na občine, ustvarja tajkune, žali narod, gre nanj z vodnim topom…. Ta si po tvoje verjetno zasluži Nobelovo nagrado.

    • Naklonsky 09:46 24.maj 2023.

      Res je, mr. Taubija s to nedelujočo in nesposobno ekipo bi morali že zdavnaj pomesti na smetišče!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.