Nobeden od njiju ni tako skorumpiran, kot je Stevanovič s svojo zalego. Če te ta dva poženeta na WC, si najbrž od prisege lažnivega, skorumpiranega Stevanoviča najbrž ves čas na WC-ju z grozno drisko, ki ne mine in ne mine.
Res grozno? Kaj pa je tako groznega naredil Mesec? Izpolnil večino svojih obljub iz leta 2022, zvišal minimalno plačo, uvedel božičnico, se broil za podjetje v Škofji Loki katerega so želeli zapreti, ... Zam do dane sje bil najbolj aktiven… ...prikaži več minister za delo, ki seje boril za delavce, kar je tudi njegovo delo. Za Stvanovića pa žal nimam besed. Leta 2020 in 21 je pljuval čez Janšo, lani je bil poln obtožb o previski plači predsednika državnega zbora, poslancih, je pridigal o poštenju... danes pa ?
kojak problem je v tem, da NI NAREDIL NIČ, RAZEN VELIKE ŠKODE Z VSO VLADO VRED. To kar naštevaš, da je "naredil" je bila samo narejena škoda in nič drugega!!!!!!!!!!! Izpolnil večino obljub, daj ne bluzi, ker mi gre na… ...prikaži veča kozlanje ob teh obljubah, KI NISO BILE NIKOLI IZPOLNJENE!!!!!!!!!!!!!!
ko gledam te mesečnike kot neke male pizdičeviče me kar srat pritisne,Baje imajo terapevti .doktorji za hitrejše sranje slike mesečnikov v ordinacijah, da lahko potem njihovi paciaenti lažje serejo
Je vseeno, če je firma Šefer v nemski lasti. Je SLO pravna oseba in je dolžna delati po SLO zakonodaji. Če je poslala delavce na delo v tujino, bi jih morala placati kot to pritiče detaširanim dekavcem. Izgovori, da je… ...prikaži veče firma v DE lasti, so bulšit in ne pijejo vode. To ve vsak, ki so mu stvari vsaj malo jasne.
Btw, za tako bedasto sprenevedanje in zavajanje bi si Lažnivi Lukec zaslužil eno na gobec. Evo podatki iz regisstra AJPES: DŠ 11005998, MŠ 3956130000, Naslov: Ob Dravi 6, 2000 Maribor, Odgovorna oseba: Štingl Marko (sicer šele od marca '24, kdo… ...prikaži več je bil pred njim, nisem brskal) Toliko o "nemski" firmi in o tem, da ne morejo loviti odgovornih po Nemčiji. Evo, tudi zaradi takih stvari sem na volitvah brcnil levake v rit. Mene pac ne bojo imeli za budalo.
In tudi je kurac res, da so narefili vse. Kaj je delalo tožilstvo? Tukaj gre namrec za več kaznivih dejanj, od ponarejanja listin do kršitev pravic iz delovnega razmerja. Precej se da o tem prebrati v včerajšnjem Delu. Vse to… ...prikaži več sicer ne zmanjšuje odgovornosti tega Mijića, kar pa ne pimeni, da lahko zato en šefer dela kar hoče. Tudi če ima nemške lastnike. Oba primera dokazujeta, da je ta gnila država ponovno popolnoma zatajila na celi črti.
Luka Mesec, ki ga po košatosti brk prekaša le še enako pametn Lenart Žavbi: "Poslanci smo ogledalo naroda, ampak hkrati moramo biti zgled," . Ni čudno , da je Slovenija v kurcu, če ima taka oglrdala in tak zglede, kakršen… ...prikaži več je Luka Mesec, ki še ni nikoli delal,
Če sta bila izbrana dva satelita, ki sta podprla sestavo vlade (beri razočarala svoje volilce), ni sredstev katerih nebi uporabili da se dokopljejo do jasli.
Bravo LUKA. Kdor nima kaj skrivati, naj razkrije umazane poslance. JANŠA pa vodi po skorumpiranosti, obsojenosti in po laganju. ZDAJ TUDI V SDS NE MOREJO ZANIKATI, DA JAVNO LAŽE.
Poslanci bi morali biti zgled, ja mesečnik kakšen zgled si pa ti????????????????????????? Nesposoben brez minute delovne dobe, samo lajnaš in jezik vrtiš, koristi pa od tebe do sedaj še ni bilo in ne tudi ne bo.
Res je, poslanci bi morali biti vzgled, ampak glede na to, da imate obsojence, kriminalce, goljufe, zapornike.... se bolj malo trudite za boljši vzgled !
hE, HE. jANŠA IN sds SO TIK PRED VOLITVAMI IZVEDLI SHOD PROTI KORUPCIJI IN TO ZAPISALI V PROGRAM....
NISO RESNI. JANŠA JE ŠE VEDNO MANDATAR, POSLANCI KOT MIJIĆ PA ŠE VEDNO SEDIJO V DZ
Mesec govori, da morajo biti poslanci ogledalo družbe. Ne vem, ali bi se smejal ali jokal? Ko vidim njega in njegovo kolegico Vrečko me požene na WC.
Nobeden od njiju ni tako skorumpiran, kot je Stevanovič s svojo zalego. Če te ta dva poženeta na WC, si najbrž od prisege lažnivega, skorumpiranega Stevanoviča najbrž ves čas na WC-ju z grozno drisko, ki ne mine in ne mine.
Res grozno? Kaj pa je tako groznega naredil Mesec? Izpolnil večino svojih obljub iz leta 2022, zvišal minimalno plačo, uvedel božičnico, se broil za podjetje v Škofji Loki katerega so želeli zapreti, ... Zam do dane sje bil najbolj aktiven… ...prikaži več minister za delo, ki seje boril za delavce, kar je tudi njegovo delo. Za Stvanovića pa žal nimam besed. Leta 2020 in 21 je pljuval čez Janšo, lani je bil poln obtožb o previski plači predsednika državnega zbora, poslancih, je pridigal o poštenju... danes pa ?
kojak problem je v tem, da NI NAREDIL NIČ, RAZEN VELIKE ŠKODE Z VSO VLADO VRED. To kar naštevaš, da je "naredil" je bila samo narejena škoda in nič drugega!!!!!!!!!!! Izpolnil večino obljub, daj ne bluzi, ker mi gre na… ...prikaži veča kozlanje ob teh obljubah, KI NISO BILE NIKOLI IZPOLNJENE!!!!!!!!!!!!!!
Tipično slovensko,podpirati krajo in še angažirati trole da to podpirajo na na družbenih omrežjih.Mi vsi smo Mijići.
munja... A to ni nič kar sem napisal? No naštej kaj bo vlada JJ IZPOLNILA v naslednjih 2 letih? Lepo prosim naštej vsaj 10 zadev. Hvala.
ko gledam te mesečnike kot neke male pizdičeviče me kar srat pritisne,Baje imajo terapevti .doktorji za hitrejše sranje slike mesečnikov v ordinacijah, da lahko potem njihovi paciaenti lažje serejo
Važno da verjamete Stevanoviću, obsojenemu goljufije, dokazanemu lažnjivcu...veliko sreče vam želim :)
Pozivam stevaniča da takoj odstopi,lažnivec pokvarjeni.
Levičarji odjebite,vi ste pojem korupcije in nesposobnosti.Levičarji so poguba tega sveta,vi ste tema dneva,vi ste ................fuck off.
Ojoj nisem vedel da so Janša, Kangler, Hajdinjak, Stevanovič in Snežič levičarja... šit
Čitaj bebo
matej572 bebo je več kot očitno te naredil. Tako kulturnega, kultiviranega, razgledanega in pametnega lahko le krava povrže.
Mesečnik in ona lajdra Asta Vrečko bi tudi morala odstopiti zaradi vpletenosti v afero Fotopub.
Kaj kaj kaj kaj je že bilo v foto pubu a niso tam eno nategovali privezano za radiator
Je vseeno, če je firma Šefer v nemski lasti. Je SLO pravna oseba in je dolžna delati po SLO zakonodaji. Če je poslala delavce na delo v tujino, bi jih morala placati kot to pritiče detaširanim dekavcem. Izgovori, da je… ...prikaži veče firma v DE lasti, so bulšit in ne pijejo vode. To ve vsak, ki so mu stvari vsaj malo jasne.
Btw, za tako bedasto sprenevedanje in zavajanje bi si Lažnivi Lukec zaslužil eno na gobec. Evo podatki iz regisstra AJPES: DŠ 11005998, MŠ 3956130000, Naslov: Ob Dravi 6, 2000 Maribor, Odgovorna oseba: Štingl Marko (sicer šele od marca '24, kdo… ...prikaži več je bil pred njim, nisem brskal) Toliko o "nemski" firmi in o tem, da ne morejo loviti odgovornih po Nemčiji. Evo, tudi zaradi takih stvari sem na volitvah brcnil levake v rit. Mene pac ne bojo imeli za budalo.
In tudi je kurac res, da so narefili vse. Kaj je delalo tožilstvo? Tukaj gre namrec za več kaznivih dejanj, od ponarejanja listin do kršitev pravic iz delovnega razmerja. Precej se da o tem prebrati v včerajšnjem Delu. Vse to… ...prikaži več sicer ne zmanjšuje odgovornosti tega Mijića, kar pa ne pimeni, da lahko zato en šefer dela kar hoče. Tudi če ima nemške lastnike. Oba primera dokazujeta, da je ta gnila država ponovno popolnoma zatajila na celi črti.
HUUU, koliko je še takšnih ali podobnih Mijičev v Sloveniji, pa si jih nihče ne upa obelodanit!!!!!!!!!!
Luka Mesec, ki ga po košatosti brk prekaša le še enako pametn Lenart Žavbi: "Poslanci smo ogledalo naroda, ampak hkrati moramo biti zgled," . Ni čudno , da je Slovenija v kurcu, če ima taka oglrdala in tak zglede, kakršen… ...prikaži več je Luka Mesec, ki še ni nikoli delal,
Prasice politične goljufive.
Prav ima Mesec. Nekaj poslancev , Janša, STEVANOVIĆ, NIMAJO KAJ POČETI V VLADI, V dz. pOKVARHENOST NAJ BO NA CESTI Z LOPATO, NAJ ČISTI DIXI STRANIŠČA.
Nima se smisla sekirat zaradi korupcije, ta sedaj vodi državo in ga ni Boga, ki bi odvrnil svinje od državnega korita..
Če sta bila izbrana dva satelita, ki sta podprla sestavo vlade (beri razočarala svoje volilce), ni sredstev katerih nebi uporabili da se dokopljejo do jasli.
Bravo LUKA. Kdor nima kaj skrivati, naj razkrije umazane poslance. JANŠA pa vodi po skorumpiranosti, obsojenosti in po laganju. ZDAJ TUDI V SDS NE MOREJO ZANIKATI, DA JAVNO LAŽE.
Poslanci bi morali biti zgled, ja mesečnik kakšen zgled si pa ti????????????????????????? Nesposoben brez minute delovne dobe, samo lajnaš in jezik vrtiš, koristi pa od tebe do sedaj še ni bilo in ne tudi ne bo.
Res je, poslanci bi morali biti vzgled, ampak glede na to, da imate obsojence, kriminalce, goljufe, zapornike.... se bolj malo trudite za boljši vzgled !
hE, HE. jANŠA IN sds SO TIK PRED VOLITVAMI IZVEDLI SHOD PROTI KORUPCIJI IN TO ZAPISALI V PROGRAM.... NISO RESNI. JANŠA JE ŠE VEDNO MANDATAR, POSLANCI KOT MIJIĆ PA ŠE VEDNO SEDIJO V DZ
Zapohan Luka, veliki Zampano...
Bumbar si. Luka je na take "neumne ugotovitve" prinesel test in ga javno pokazal. MAGNIČ PA NI ZDRAV, V GLAVI....