Avto
2012 ogledov

Postal sem uporabnik souporabe vozil

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • a2go 10:21 08.december 2023.

    Promo koda za 10€ - BASMI666

  • Avatar karjola
    karjola 06:40 02.december 2022.

    Kdaj bo na voljo v Zgornjem Lokovcu?

    • zdrej 10:16 02.december 2022.

      He he :-)

    • ilija 21:31 02.december 2022.

      To je tak nateg za tak denar in teh par km lahko taxi za 10 evrov po Ljubljani 20 evrov taxi celo do Domžal tako da taxi je bolj ugoden kot najem teh šajtrg drugače se pa lastništvo avta še ...prikaži več zmeraj splača saj ni treba da si lastnik avta za 100 tisoč podobne teh škatlic recimo kupiš novi kia Rio ali dacio clio pa še nekaj teh se da dobit za 10 tisoč evrov in to novih rabljenih pa za drobiž. Tako da ne hvala sposoja delitev najem to je kar drago.

    • zdrej 00:58 03.december 2022.

      Jaz mam s taksijem kar slabe izkušnje. 4€ za 2km. Prehodil sem do takrat 60km v dnevu :-). Pa 80 € za turo MB -SG. Torej vzameš jajca od avantgo. 2km je 0,6 € +5 minut po 0,085 = 0,425 ...prikaži več425 => 1,025. Če je pa to ponoči, pa je še toliko ceneje. Res, da je pa bolj smiselno v mestih vzet avtobus.

    • zdrej 01:00 03.december 2022.

      Pa še ocena cene SG-MB => 38€ bi lahko bil avant go. Taksi pa 80€. Splača se se zgolj, da si v mestu (MB ali LJ), pa dvakrat ali trikrat na leto greš na kakšno pot. Recimo v Koper, ali ...prikaži veči pa recimo v MS. Torej nam na periferiji je precej neuporabna storitev.

    • ilija 10:01 03.december 2022.

      Lepo si zaračunal okoli 40 evrov no greš recimo 4 krat na mesec to je 120 evrov krat recimo vzameš avto na lizing ali kredit na 84 obrokov je to 10, 080 evrov to je pa kar lepa vsota si ...prikaži veči kupiš kar soliden avto za ta denar pa je tvoj in ko ga prodaš prej ali slej zopet ti nekaj ostane na koncu si vsak z računa kaj se mu splača jest pravim da je škoda denarja za tako majhno škatlico.

    • zdrej 13:12 05.december 2022.

      Da, ampak ilja, V Ljubljan, dejansko ne rabiš avtomobila. Se da prit v večino koncev za javnim prometom, Kot si napisal za nekih ~30€/mesec. Pa brez taksijev. Ko pa rabiš neki prevoz, ko ni javnega prometa, pa vzameš najem. Ceneje ...prikaži veče od taksija za večino poti. Ko bo sistem bolj razširjen, bi znal biti celo uporaben. Pač če sovražiš, pa ti ni pomoči.

    • ilija 19:00 05.december 2022.

      Tudi vam ni pomoči ne glede koliko denarja boste zmetali za te jajca in za te reklame na dolgi rok in vsakodnevno uporaba avta se še vedno bolj splača da si lastnik nekega avta.

    • zdrej 11:42 06.december 2022.

      S ta zadnjim se totalno strinjam. Je pač treba brat.

  • zdrej 10:21 02.december 2022.

    Malo sem gledal in računal. Če res rabiš avto za tam do par K kilometrov, je to super. Če pa si v avtu praktično vsak dan (več kot kakih 20K km/leto), pa je storitev približno 3x dražja. Vseeno pa bom ...prikaži več probal zadevo. Tak da so z oglasnim sporočilom pri meni delno uspeli :-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.