Slovenija /slovenija/crna-kronika
1347 ogledov

Poštarji nočejo v romsko naselje

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sprehajalec 10:41 31.maj 2016.

    Takoj zamenjam, jaz grem pa še 200.000 enako mislečih, prosvetlejenci in človekoljubi ki ostanete pa dobite 200.000 + obrezanih. Pa da imamo mi zunaj pokrito vse skupaj z reality show kamerami. Kako bodo poštarje s kalašnikovkami in ne več kamni. ...prikaži več Pa da vidimo Aktivistke v takih hipi komunah, kot so zgoraj v članku na slikah.

  • Avatar praufo
    praufo 12:35 31.maj 2016.

    Sej se približujemo tej številki, me pa zanima kaj bodo vsi ti luzerji, ki vodijo ta sistem s tako zavoženo in propadlo državo. Okol bodo hodil in jamral kako nam gre slabo. Pa kdo je temu folku dal takšne pravice. ...prikaži več Kdo ? Edino pametno s strani pošte, da so ukinili dostavo. Tem primitevcem bi še kaj drugega ukinil.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:39 31.maj 2016.

    Sem za to da se pomaga pomoči potrebnim ampak tle pa neki ne štima. Da noben Rom noče delat na pošti zato ker bi s tem izgubil socialno podporo. To mi je čist mim. Da se ti bolj splača socialno ...prikaži več podporo jemat kot pa se zaposlit. To mi je mim. To ne bi smel bit tako.Drugač pravijo da je bil Rom ki je napadel poštarja nekdo ki sploh ne sodi v to naselje ampak vseeno. Da ne morejo enga Roma dobit da bi pošto pri njih raznašal..Žalostno. Pri Romih je sistem čist pogrnil.

  • Avatar praufo
    praufo 12:30 31.maj 2016.

    Kdo pa je to "romi" ? Sicer poznam eno romi šnajder, ampak najbrž ni ta prava.

  • pisava 09:00 31.maj 2016.

    Sami sebe imenujejo cigani.

  • vzev 09:15 31.maj 2016.

    Seveda, da so proti, da bi zaposlili enega Roma na pošti. To pomeni, da bi moral en začeti delati. Toda njim je lažje živeti od socialne podpore.

  • Papaja Popi 10:01 31.maj 2016.

    Saj so cigani.Mi pa smo za njih civili.

  • sprehajalec 10:32 31.maj 2016.

    In znani humanist Hanžek bi 200.000 takšnih v Slovenijo.

  • OneCent 10:35 31.maj 2016.

    Ne, 200.000 takšnih kot si ti bi iz Slovenije.

  • dragec 10:54 31.maj 2016.

    HUMANIST JJ

  • novispenjac 11:30 31.maj 2016.

    "Predsednik Zveze Romov za Dolenjsko Bogdan Miklič poudarja, da so proti omenjenemu predlogu tudi zato, ker naj bi Romi imeli pomisleke glede tega, koliko bi lahko svojemu rojaku pismonoši sploh zaupali." HAHAHAHAHA

  • sprehajalec 13:42 31.maj 2016.

    Nič okoli bi hodili, kot si pravilno ugotovil, pa jamrali čez neoliberalce, pa sioniste, pa svetovno bančno zaroto.

  • MihaMB 13:42 31.maj 2016.

    Napadli so že reševalce, gasilce, zakaj ne bi še poštarje....zažgat jim je treba tote njihove kolibe, njih pa nagnat iz SLO

  • Zmago 13:56 31.maj 2016.

    "Romi imeli pomisleke glede tega, koliko bi lahko svojemu rojaku pismonoši sploh zaupali. "Dobra fora ;-))))

  • JONIJONI 20:29 31.maj 2016.

    Kako jih poštar sploh najde ali v Novem mestu dobiš hišno številko tudi na črni gradnji??

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:37 31.maj 2016.

    Poznam poznam sej zato pa pravim da bi mogl sistem prevetrit. Delat bi se vedno mogl bl splačat kot pa katerakoli druga alternativa. To bi mogl bit na prvem mestu. Pol na drugem šele pomagat da se pomaga pri preživetju ...prikaži več če res ne gre službe dobit.Jz ne vidm problem v visokih davkih na plače ( kvečjemu je problem v tem da so tisti z nizkimi plačami nesorazmerno visoko obdavčeni glede na to koliko je pri njih vsak evro vreden ) , večji problem vidm v tem kako se ta pobrani denar porablja. Drgač pa sem za solidarnost pa za državo blagostanja, sam je pa treba parazitov se znebit. Sam paraziti mi grejo v nos, izvedba je zanič sama ideja pa ne. Ponekod, v nekaterih državah so davki visoki ampak ljudje dobijo ogromno za to v smislu blagostanja. In to brez podpiranja lenobe.

  • Avatar praufo
    praufo 13:33 31.maj 2016.

    Očitno ne poznaš našega sistema podpiranja lenuhov. Biti brez nepremičninskega premoženja s kopico otrok, živiš carsko, seveda z nič dela. Zato pa so plače tako visoko obdavčene in se jemlje tistim ki delajo - garajo in se daje lenuhom. Zaradi ...prikaži več takih modelov je uvedba UTD, ki bi vsem dal isti znesek za osnovno preživetje, misija nemogoče.

  • Avatar praufo
    praufo 18:13 31.maj 2016.

    Zakonodajo bi moral spremenit pod NUJNO. Dela je OGROMNO, problem je pa plačat in še največji problem je organizacija. Lokalne skupnosti oz. občine bi morale ta folk aktivirat. Delaj, pometaj, pospravljaj, ne vem kaj. Če se ne javiš, socialc adijo. ...prikaži več Pa naj teli cigoti lapajo v nedogled, zakon je zakon. Delaj ! Če kaj pluniš, minus pri plači, pa čuza. Ne vem zakaj bi take moral podpirat, ne vem. Zgolj zaradi volilnega glasu ? Ma ne. Res ne vem. Ustava in zakoni veljajo za vse državljane te države, brez izjem (ali pač ne). Slabost demokracije je da se neki najdejo, ki nekaj klobasajo in po naslednjih volitvah izginejo. Diktator je sicer super zadeva v kolikor je človek umsko zdrav, če ni, je pa štala. Ampak nek šef mora bit, vedno je bilo in vedno bo. Sistem brez šefa je kaos. Tukaj smo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.