Slovenija
35 ogledov

Pošto je moral prevzeti za šankom

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 14:09 24.marec 2014.

    ...menda niste pričakovali objokanega lažnjivca, ki bo priznal svoje grehe....ali ja ?

  • ac-dc 16:29 24.marec 2014.

    Hiša ni zgrajena na črno, diploma je res njegovo delo, denarja ni pral....Mu že raste nos kot Ostržku.

  • dragec 19:50 24.marec 2014.

    TI JE ŽE, TALE IDIOT JE DOBIL NASVET OD PLEŠASTEGA IDIOTA

  • Mr.Bean 07:23 25.marec 2014.

    škoda, da mu ne sodi hrvaško sodišče....

  • dragec 07:41 25.marec 2014.

    PLEŠASTEGA NAVAJAM V ZVEZI S PREVZEMI SODNIH VABIL. TI SKOT SE VERJETNO STRINJAŠ, DA MI NAVADNI SMRTNIKI NE BI BILI OBRAVNAVANI NA ENAK NAČIN

  • rompi 09:06 25.marec 2014.

    ja, tudi jaz sem samo priča, pa so me brez težav našli in izročili pošto v enem primeru...

  • Scott 20:40 24.marec 2014.

    On je dober prijatelj tvojega ljubljenega solatarja iz srbije!Kako že gre tisto; povej mi s kom se družiš in povem ti kdo/kakšen si.?Le kaj potem meniš o turku, ki je prijateljeval z janukovićem in o Pahorju, ki je prijateljeval in ...prikaži več se družil z Gadafijem?

  • ac-dc 06:55 25.marec 2014.

    Normalnega smrtnika bi že zdavnaj privedli na silo ,...pošta se šteje za vročeno, tudi če njega ni doma.. njega pa ujčkajo v rokavicah,..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.