Popotnik
9233 ogledov

Potrjeno! Na Hrvaškem imajo dražje kampe kot pri nas

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar karjola
    karjola 08:12 16.april 2023.

    Tako bom napisala. Ta vaša hrvaška vam je ostala pod kožo še iz bivše yuge. Leta 2004 sem prodala parcelo v barbarigi saj nam nikoli niso dovolili zidati in zdaj ni nič drugače. Za denar ki ga zapraviš na hr ...prikaži več dobiš precej več v drugih krajih recimo italija grčija turčija egipt. Pa ne mi blodit z nekimi razdaljami, kaj bi se radi z avtom peljali na wece al kaj? Greš s trajektom in tam pa najameš avto ali skuter kar se sigurno ceneje kot vožnja v lastni režiji in še varen si pred krajo .....

    • PaPajapopi 08:20 16.april 2023.

      karjola...bravo...

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:44 16.april 2023.

      karjola ,če ti dopuščajo finance ,kar se pač odločiš tam greš.Da daš pa celo bogatstvo za prevoz da tam malenkost prišparaš ,je pa precej butasto.Čist prav da ne greš na hrvaško,če jih ne prebavljaš,meni osebno so super in čisto nič ...prikaži več narobe,sploh pa dalmacija

    • rd2dmk2 18:53 16.april 2023.

      le kaj vi vidite v grčiji, italiji, franciji, španii, egiptu, turčiji. zame to ni dopust, to niso počitnice, to je mučenje. to je isto , ne ni isto, to je slabše kot če bi šel augusta na Bled. p.s. na ...prikaži več bledu se da zrihtat ognjemet za najmanjša bedarijo, tako da če uživate v stilu gnojne vode, nepopisne gneče, ubupne gostinske ponudbe in, celonočnega hrupa veste kam morate it. jest si pa želim mir, tišino, samoto, čisto morje, dobro vino in še par malenkosti.

  • rd2dmk2 10:20 16.april 2023.

    eno vprašanje za vse.. poglejte fotko pod naslovom in mi povejte kolk stane campiranje tam ? in še kolk zvezdic ima ta kamp ?

  • Mehtilda 19:39 17.april 2023.

    Mah, sem šla zadnjič preverjati, koliko bi nas prišel primerljiv apartma (otok v Kvarnerju-direkt ob morju) v Španiji, Grčiji Al Italiji ( Sicilija, Sardinija) in ne, ko si prištel še strošek za prevoz ( letalo) in rent_acar, ker se radi ...prikaži več vozimo okoli in nismo na enem mestu, nas pride Hrvaška ceneje. Pa pravzaprav niti ni važno, tudi v Grčiji sem že bila, povsod je.lepo in drago. Vsak pa naj izbere in gre tja, kamor mu paše, tile članki o Dragonji so že nadležni, tudi kava na Bledu je hudo draga

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.