Slovenija
65 ogledov

Potujejo po gosposko

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bojovi 23:32 02.junij 2012.

    Seveda da potujejo, ampak pomebno je da šparajo. Zdaj se je razjasnilo ko je JJ rekel da bodo pri sebi šparali. Svoj denar bodo šparali našega pa rabili. Kakšen Hinavec je ta JJ.

  • KOJAK 21:15 01.junij 2012.

    Ma lepo vas prosim, kaj pa je poslovni razred v canadierju od Adrije. Med navadnim in poslovnim je ena majhna zavesa, ješ isti sendvič kot ostali le da s pravega krožnika. Tudi sam sem že plačal navadno karto, pa so ...prikaži več me posedli v "poslovni razred" ...

  • titty 21:27 01.junij 2012.

    Najbolj nepošteni so in bodo ostali politiki (z zelo zelo redkimi izjemami).

  • stela 07:15 02.junij 2012.

    poslovno zbiranje milj in privatno trošenje le -teh je praksa tudi v podjetjih.....goljufija se je res globoko zajedla v naše poslovanje..saj se.to zdi celo normalno

  • Niko_K_ 00:16 02.junij 2012.

    "Ministri in državni sekretarji točke na karticah zbirajo z vsakim opravljenim poletom z Adrio Airways. Ugodnosti je mogoče uveljavljati samo za službene poti, pravijo na vladi."TOLE PA SPLOH NE VERJAMEM!!!

  • recesija 00:40 02.junij 2012.

    Janez Zalaznik - KUČANOV KADER!

  • recesija 00:43 02.junij 2012.

    Janez Zalaznik - Saj te bo BOTER kučan potrepljal po rami za izvrstno antijanševskio propagando. Sorodnik Janković že peče prase na ražnju. Fužine in Murgle praznujejo.

  • pravicnez 00:49 02.junij 2012.

    Zadnjič sem letel iz Frankfurta in je bil Erjavec v ekonomskem razdredu. Se ni presereval. Vsaka čast.

  • segadamjan 06:02 02.junij 2012.

    Niko_K_ Predvidevam, da še nisi bil na letalu še nikoli, to z miljami je res in je praksa tudi v podjetjih. Janez Zalaznik od kje vam ideja za tako bedarijo od članka, vsak, ki se je več ...prikaži večč kot enkrat peljal z adrio ve da je to za lese privlečen članek.

  • Niko_K_ 06:38 02.junij 2012.

    Potem pa slabo predvidevas. Ravno trenutno cakam na let za Frankfurt in imam zlato - Senator - Miles and more kartico, kar ni nic cudnega ob 70 letih letno. Moje vprasanje je bilo obrnjeno drugam. In to je, ali res ...prikaži več porabljajo tudi milje za sluzbene poti, ne samo, da jih na sluzbenih poteh zbirajo.

  • stela 07:11 02.junij 2012.

    Če prav razumem je Ziga Turk milje, ki jih zbral na prejšnjih SLUŽBENIH poteh prenakazal na svojo privat kartico....in zakaj bi to smel naredit?

  • trimix 10:59 02.junij 2012.

    za lete znotraj evrope in vse kar traj amanj kot 2 uri je business/1st class cista bedarija in preseravanje....v vseh adrinih skatlah si business sploh ne zasluz tega imena in itak avion takoj po vzletu in dosegu potovalne visine ze ...prikaži več zacne pristajalni postopek,....Sem se imel pa priliko peljat na Boing 777 v prvem razredu na linij DOH-SIN...woohaaa...to pa je bil luksus napisan z velikim L :-)

  • Niko_K_ 00:12 02.junij 2012.

    "Na karticah potniki zbirajo milje, ki jih uslužbenci ministrstva na službenih poteh prepotujejo z Adrio Airways. "Te milje pa nato izkoristimo pri nakupu letalskih vozovnic, za katere ne dobimo povrnjenih stroškov od organizatorjev dogodka," pojasnjujejo na ministrstvu. "Tole ...prikaži več bi pa rad videl dokaze, kar pravijo... Po mojem je to samo eno drekanje.

  • Niko_K_ 00:15 02.junij 2012.

    Poslovni razred je ponavadi prazen, zato se ne stiskaš s sopotnikom. Poleg tega, je finta 1. in business razreda v tem, da se lahko hitreje pobereš ven na letalo in tudi pri boardingu si hitrejši (ni ti treba čakati - ...prikaži več t.i. "priority boarding"). Pri fičotih od Adrije seveda to ni tako opazno, ker so parkirani bogu za hrbtom, predvsem na velikih letališčih (Frankfurt, München..), pa se tako ali tako vsi skupaj peljejo z avtobusom do terminala. Tam, kjer pa se letalo ustavi tik pred "gatom", pa se to vsekakor pozna (tudi po 45 min, če je veliko letalo).

  • segadamjan 22:07 01.junij 2012.

    Kašen butast članek ne morem verjeti pa mel sem vas res za portal, ki je apolitičen, tak kozlarija od članka, pa na adrijinem letelu poslovni razred, dejto no, če turk ni odstopil ko se je v sarajevo za 90.000 eur ...prikaži več pa ste se manj razburjali kot tale bedarija danes, mal se popravte.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.