Avto
17328 ogledov

Povsem nov xiaomi se je pokvaril že po 39 kilometrih

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Orto 16:21 13.maj 2024.

    V primeru okvare izklopite električno napajanje, počakajte par sekund, nato ponovno vklopite, da resetirate napravo. Če naprava kljub temu ne deluje, kontaktirajte svojega ponudnika storitev- na Kitajsko 🤣🤣🤣🤣🙉

  • Jernej65 10:52 13.maj 2024.

    Kitajci masovno na trg pošiljajo nedodelana jajca. Že ogromno na novo nastalih kitajskih proizvajalcev avtomobilov je izginilo, zaradi nedoraslosti. Da bi se ozrl za kitajskim avtomobilom, se bo potrebno dokazovati vsaj kakšno desetletje z kvaliteto, servisno mrežo, odgovornim odnosom do ...prikaži več strank. In tisti ki bodo preživeli, naenkrat ne bodo več toliko cenejši od evropskih, ker ves kvaliteten suport stane. Za enkrat še samo evropski avtomobil, ne glede kaj ga poganja, motor ali elektrika.

    • Ender3 11:44 13.maj 2024.

      To je daleč od resnice 😌

    • Jernej65 11:49 13.maj 2024.

      Ender3, kupi si Kitajca in pojdi na zavarovalnico in poskusi kasko zavarovati. Potem mi poročaj, koliko boš plačal. To so preverjena in splošno znana dejstva.

    • atamama 16:07 13.maj 2024.

      Večina EV so nedodelana zelo draga jajca......

    • Jernej65 17:00 13.maj 2024.

      atamama, ne piši bedarij, prvi Kitajci že prihajajo, izvoli.

  • slavauk22 21:32 13.maj 2024.

    sam ta kitajski model je čist kopija prošeja tajcan :) kitajci so dobri v kopiranju

  • sandi76 18:41 13.maj 2024.

    No ja, niti Američani niso kaj boljši s svojimi Teslami. Na netu se da prebrati ogromno novic in komentarjev lastnikov Tesel v smislu , da je avto ena navadna kanta, slabo izdelana , s cel kup problemov !

  • Ender3 11:46 13.maj 2024.

    Xiomi in Huawei dalata v tandemu in to je dodaten razlog uspehu..

    • Jernej65 11:57 13.maj 2024.

      Na kitajskem že mogoče. Da jim bodo zaupali evropski kupci, še bo kar trajalo nekaj časa. Avto ni telefon. Če ga trenutno kupiš, boš imel kup težav če se ti pokvari. Težave bodo z rezervnimi deli, časom popravila, dostopnost servisov, ...prikaži več drago kasko zavarovanje, če ga boš sploh lahko sklenil. Če nekaj let, mogoče.

    • atamama 16:09 13.maj 2024.

      Jernej nekako isto imaš z vsemi EV vozili višjega ranga. Morda kakšen plehnat kos dobiš hitreje, ostalo pa se pogovarjaš s servisom, ki ne ve kaj bi, ....... nekako v stilu windows modrega ekrana....

    • Jernej65 16:58 13.maj 2024.

      atamama, ne vem kakšne izkušnje imaš ti, jaz z nemškimi avti nikoli nisem imel problemov, pa sem z njimi prevozil že preko 2,5 milijona km, z različnimi znamkami. Okoli Tesle je bil velik pomp in kaj se sedaj dogaja? Kitajci ...prikaži več se še morajo dokazati. Jaz bom ostal kar pri renomiranih nemških znamkah, VW, Audi, BMW, Mercedes. Sem prepričan, da Kitajca ne bom imel nikoli.

    • atamama 18:43 13.maj 2024.

      Jernej, ne govoriva o klasičnih avtih temveč EV. Se strinjam, včasih se je reklo pes in avto naj bo pri hiši nemški...... in od EV dobe dalje ne velja več.

    • Jernej65 00:30 14.maj 2024.

      atamama, tudi pri električnih je tako. Kitajci so v prednosti pri programski opremi in deloma pri baterijah, vse ostalo caplja za Evropejci. Dinamika vožnje, lega na cesti, podvozje, kvaliteta izdelave, uglašenost avtomobila, tu so še daleč zadaj. Velik ekaran, kup ...prikaži več nepotrebnih funkcij, to je sama zmeda, ki jo nobeden ne rabi, tu Kitajci prednjačijo. Preberi si malo o novem električnem Porsche Macanu, Taycanu, Audiju Q6... To so avti, kjer bom jaz iskal svoj navdih in ne pri Kitajcih.

    • Jernej65 00:37 14.maj 2024.

      Evropa je pri elektriki res nekoliko zamudila, vendar ima servisno mrežo, vzporedno linijo avtomobilov z notranjim izgorevanjem, znanje ki ga Kitajska še nima. Malo se pozanimaj kako Kitajci bruhajo el. avte, ki jih na stotisoče stoji parkiranih, neprodanih in bodo ...prikaži več novi šli v razgradnjo. Jaz stavim dolgoročno na Evropo, tudi Tesli že trda prede, ker dobiva konkurenco, ki je boljša, bolj dodelana, v glavnem iz Evrope. Kot sem napisal BMW, Mercedes, Porsche, Audi... počasi in sigurno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.