Svet
17742 ogledov

Povsem zdrava na evtanazijo: Seks ni več tak, kot si želim

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 19:19 11.september 2018.

    To dejanje bi razumel, če bi bila gospa neozdravljivo bolna, tako pa....

  • Pepe007 21:01 11.september 2018.

    Nekdo o svojem samomoru govori vnaprej. Ker gre za drago plačljivo storitev oziroma klasični biznis, se to imenuje moderno evtanazija in je medijsko dobro podprta ter s strani medijev pozitivno sprejeta. Napredna, odprta družba in tako dalje. Če bi pa ...prikaži več rekla, da se bo čez dve leti preprosto staromodno obesila, kar bi stalo samo 10 € za dober in lep štrik, pa ne bi bilo medijske podpore, ker tudi biznisa za švicarje ne bi bilo.

  • romy 18:36 11.september 2018.

    Dam ji prav,naj to naredi..ona že ve,mi pa še marsikaj ne vemo,vse pride..

  • miki1234 07:34 12.september 2018.

    evtanazija bi morala biti dostopna v vseh državah v sklopu zdravstva vsem, ki so neozdravljivo bolni in umsko prisebni...

  • mph 20:54 11.september 2018.

    Psihiatričen primer, ki daja slab glas evtanaziji, ki bi jo morala imeti vsaka normalna država.

  • Audrey_Cheeke 09:34 12.september 2018.

    Plačal sem 130 evrov na uro doma s tremi otroki doma. Nikoli nisem mislil, da bi to lahko storil, toda moj najboljši prijatelj mesečno zasluži več kot 25.000 dolarjev in me prepriča, da poskusim. Potencial prii tem je neskončen. Tukaj ...prikaži več sem naredil >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.WebJob98.Com

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 09:44 12.september 2018.

    razumi, če moreš razumeti; grm leži v drugem zajcu

  • fiston 19:14 12.september 2018.

    Seks ni več zadovoljiv, mož jo podpira. Kaj če bi namesto evtanazije probala jebača zamenjat. A za moža je pa še vedno zadovoljiv, če se ne bo evtanaziral ? He, he mogoče ima priležnico pa je zadovoljiv. No če bi ...prikaži več še ta malo zamenjala, mogoče evtanazija ne bi bila potrebna. Drugače pa evtanazijo podpiram, ampak je pa drag šport. Bodo kmalu začeli prodajati kako zavarovanje za evtanazijo, pa da biznis cveti. Mislim, da je to samoplačniško, to bi lahko penzijska blagajna častila, ko bo privarčevala

  • tomi67 19:42 11.september 2018.

    @mirror: Gospa JE NEOZDRAVLJIVO BOLNA, in sicer je stara, kar je neozdravljivo in nepopravljivo in se slej ko prej konča s smrtjo, tako ali drugače. Gospa samo hoče biti gospodarica lastne usode in v tem ji dam čisto prav. Namreč ...prikaži več v tem, da se vsakdo svobodno odloči glede sebe, pa naj bo to skrajšanje življenja po lastni volji ali pa čakanje na smrt po volji narave.

    • mph 20:55 11.september 2018.

      Načeloma se strinjam s tabo, vsak bi moral imeti, če je opravilno sposoben to pravico. Problem je, ker te še dolgo večina držav žal ne bo imela, s takimi primerih, pa bo samo težje.

    • Avatar ecipeci
      ecipeci 04:55 12.september 2018.

      Pol pa naj samomor naredi ne pa da dela celi pomp iz tega. Ja je resno bolana ... v glavo ...

  • Eddie 20:59 11.september 2018.

    Ne vidim nič sporenga v tem. Pač tako se je odločila in sigurno ni edina, ki razmišlja o takšnih stvareh.

    • Avatar ecipeci
      ecipeci 04:54 12.september 2018.

      Dvomim, da zdravi starejsi ljudje, ki pac vec ne morejo seksati kot nekoc zelijo kar umret. Babnica ni cist diht ali pa isce pozornosti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.