Slovenija
108 ogledov

Povzročitelj nesreče je duševni bolnik

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vest 20:02 04.januar 2013.

    Zakaj ne uporabijo stinger? S praznimi pnevmatikami ne bi prišel daleč in tudi ne bi predstavljal večje nevarnosti za ostale udeležence. Škoda policajev in ostalih. voznikov.

  • Lavdan 17:34 04.januar 2013.

    Čisto zdrav najbrž ni nihče, ki se gre take podvige. In ker je bolnik tudi kriv ne bo. Ljudje brez potrebe izpostavljajo svoja življenja. Ne vem zakaj imamo na avtomobilih registrske tablice.

  • Žurnalček 17:19 04.januar 2013.

    Samo bedaki lahko delajo blokade z avtomobili , v katerih tudi sami sedijo. Samo bedaki in konji ! Na slednja patrola prekriža dva šleperja čez AC pol se naj pa zaletavajo tudi norci, če želijo in jim je to všeč. ...prikaži več Pa še nekaj , kako sta mislila da bosta prišla skozi z nastavljanjem zadnjega konca , ko so pa aerbegi narejeni za trk od spredaj. No pa saj ni za govort. Naravna dvoštevilčna intiligenca !

  • Zvonka Facija 18:57 04.januar 2013.

    Aha, potem je pa vse v redu....Sem že mislila, da bo mogoče odgovarjal za to.....

  • mph 21:02 04.januar 2013.

    Ne vem, če sem že kdaj zasledil, da bi kakšen psihiater doživel ovadbo. Lahko je pa kriv sistem ala v Italiji, kjer so kar ukinili pred leti ustanove.

  • Sebastjan Kroflič 21:14 04.januar 2013.

    Saj so ga uporabili... slabo slediš... ko je prevozil stinger, je peljal naprej, izgubil oblast nad vozilom in se zaletel v policijski avto.

  • Scott 21:27 04.januar 2013.

    Stinger so uporabili,a je idiot kljub temu vožnjo nadaljeval.

  • krneki 17:35 04.januar 2013.

    Mislim, da tvoja inteligenca ne premore tromestnega števila. V tem primeru kolikor sem razbral (imam IQ 130) policista niti nista postavila blokade. Z vozilom sta bila na odstavnem pasu in predvidevam da sta čakala, da jih prehitijo in se nato ...prikaži več vključita v pregon, ker pa je bil voznik na begu (kot se je sedaj izkazalo dejansko z zelo nizkim IQ-jem) se je v njih očitno zaletel namenoma. Naj te še nekoliko izobrazim, blokada z vozili se dela tako, da se vozilo postavi pravokotno na cesto in seveda osebe ne ostanejo v vozilih. Preden napišeš komentar se najprej prepričaj o vseh dejstvih in ne žali oseb, ki so pri opravljanju nalog skoraj izgubile življenje. Hvala bogu, da obstajajo policisti, ki ob takih situacijah ne pogledajo stran in se skrijejo kot verjamem bi se ti, ki sediš na fotelju in pametuješ ter ocenjuješ tebi neznano.

  • krneki 17:42 04.januar 2013.

    Kaj pomaga registrska tablica?! pijana oseba ki jo dobimo naslednji dan, kriminalec z ukradenim vozilom, oseba, ki ima v prtljažniku več droge ali orožja itn..Obrazložite mi kaj si lahko policist pomaga v takih in podobnih primerih le s številko ...prikaži več registrskih, ki pa največkrat celo ne pripadajo vozilu. Poleg tega če se hoče, da zadeva in dokazi na sodišču stojijo je potrebno osebo na dejanju zalotiti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.