Svet
34343 ogledov

Pozabite Pelješac! Tu je nov hrvaški mega projekt

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 11:28 10.avgust 2022.

    Prepričan sem, da bodo Hrvati to progo zgradili prej kot mi ta famozni počasni drugi tir. Naš 2TDK bomo uporabljali čisto sami. Madžari bodo vozili tovor preko Hrvaške in preko Italije in Avstrije, kjer se pospešeno gradi hitra proga. Kmalu ...prikaži več bomo izoliran otok med infrastrukturno razvitimi in moderno opremljenimi evropskimi državami.

    • Jaoming 12:43 10.avgust 2022.

      SI predstavljaš hitri vlak LJ-KP-Reka. Norija

    • albert 13:51 10.avgust 2022.

      Hrvati za vse dobijo evropski denar, pri nas z evropskim drobižem delamo krožišča. Z evropskim denarjem ne moreš manipulirat zato tudi ni interesa.

    • rd2dmk2 15:01 10.avgust 2022.

      albertm tud se da, samo da pri nas delamo kolesarske poti, hravati pa .. samo treba se je zavedat nekaj, vsi skupaj pa polnimo isti žakelj. in namesto da bi še mal iz njega povlekel, samo not mečemo, če nam ...prikaži več pa kaj ostane pa si omislimo neke oklepnike..

  • jakec1575 15:13 10.avgust 2022.

    Mi pa ne bomo dobili za drugi tir noti 100mio. Ker pol aneksi ne grejo skoz.

  • jakec1575 15:16 10.avgust 2022.

    Hrvati so pametni. Kradejo sam tam kjer ni eu zraven. In potem lahko 80% dobijo. Mi pa krademo povsod, zato niti ne kandidiramo. Je pa res, da jaspers to je nadzorni eu organ obvladujejo italijani, ki so konretno proti 2tiru. ...prikaži več Tako, da so nam blokirali eu sofinaciranje in nagajali

  • Avatar darklord
    darklord 15:45 10.avgust 2022.

    ne moreš verjet, kako eni znajo izvleči vse živo iz EU blagajne, mi pa totalna nula!

  • Ender3 21:08 10.avgust 2022.

    Če se že oglašuje kockaste, napišite kako poteka popotresna obnova Zagreba in Banovine. Po tem se vidi, kako in kam politika preusmerja denar. Ciganska posla !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.