Avto
22 ogledov

Poziv k prepovedi kajenja v avtomobilih

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 12:44 01.februar 2012.

    Jest kadim sicer v avtu nikol, ampak sem še vedno proti prepovedi. Zakaj ? Zato ker tolk prepovedi kot jih imamo je enostavno preveč, pač policija sploh ni več policija ampak inkasanti, pa ne po svoji volji, ampak država uvede ...prikaži več novo prepoved in morajo bit spet pozorni na nek bagatelni prekršek, namesto da bi lovili velike ribe. Zdej ne vem ampak imam občutek da hoče politika zaposlit policijo z bedarijami, da se pač nebi ukvarjali s čem kar politiki ni pogodu, recimo korupcija itd.

  • geko 13:29 01.februar 2012.

    Halooooo??????? Naj mi prepovejo še doma kadit? Ma kam smo prišli? Strinjam se s kaznovanjem metanja ogorkov skozi okno, ne samo zaradi motoristov ampak tudi zaradi onesnaževanja in možnosti povzročitve požara. Zato pa so pepelniki v avtu. Če se pa ...prikaži več jaz odločim, da se bom v majhnem prostoru zastrupljal, se bom pač zastrupljal, nobody else's bussiness but mine. Skrani čas, da si ta skupina in ljudje, ki v njej delujejo, najdejo bolj koristno delo.

  • Tasheka Jones 11:50 01.februar 2012.

    Bravo !!!

  • McClain 18:52 01.februar 2012.

    V avtu lahk sedis in kadis kolkr hoces, hkrati z voznjo pa to enostavno ne gre skup. Pol lahk tud telefonarmo, pa beremo casopis itd. Sam zato gre, zarad mene lahk kadilci jete cigarete, sam ne vozit takrat. Ustavte se, ...prikaži več pojejte, pa gremo dalje:-)

  • Skippy 02:14 02.februar 2012.

    Med vožnjo velikokrat vozimo z eno roko, od takrat ko pijemo, ko kaj pojemo do takrat, ko uporabljamo menjalnik. Ni pa nobenih dokazov, da bi bili kadilci manj zbrani med vožnjo.

  • Skippy 02:15 02.februar 2012.

    A bomo čez 5 let sploh še lahko kaj počeli s svojo lastnino? Počasi še nam bodo predpisali, kateri tv program smemo gledati v lastni hiši?

  • golob.bob 14:43 01.februar 2012.

    cist prav je.. sam sem imel zelo slabo izkusnjo, kjer je lokalni "frajer" odvrgel ogorek iz avta direkt vame, presenetljivo se nism ustrasil, čeprav mi je prletu direkt v vizir.. ne predstavljam si kako bi bilo z odprto čelado. Fantu ...prikaži več sem namenil par tasladkih, nakar se je opogumil in stopil precej agresivno iz avta. ceprav sem vedel kaj sledi, sem z enim iztegom roke povzročil dosti skode, da sem na koncu bil vsega kriv jaz, na sodiscu sicer oproscen ampak so bile pa sitnosti, za kaj? zaradi enega bednega cigaretnega ogorka..

  • krofeta 12:17 01.februar 2012.

    Bravo, s čem se vse ne ukvarja folk, ki nima kaj pametnega za počet al pa to počne z davkoplačevalskim denarjem....

  • Pepi 13:36 01.februar 2012.

    HALOOOOOOOOOO,pa kaj vam je ljudje,ne kadim,sam sem strogo proti,takim posegom,pa kam smo prišli,še mal,pa ne bomo smel tud po cesti hodit,Organizatorji,teh bedarij"lotite se pametnejšega posla"denar,ki ga trošite za take bedarije,pa raje poklonite rdečemu križu.Jao jao,kam gre ta naša ljuba Slovenija

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.